Çok nadir görülen bir hastalık bende var

Yaşın kaç bilmiyorum büyük ihtimal 15 falandır. İleride 5-6 sene sonra yurtdışına falan çıkarsın paran olur yaptırırsın.
Bilmiyorum. Ama yeniden 3 yıl sonra eski haline dönebilirmiş. Ülkemizde örnek olsa ona göre ilerliyecek doktor.
Ve sonda ilr çiş yapmak :(. (20gün)
Ya n'olacak. Doktor iyi gibiyse yaptır. Zaten ya hep ya hiç.

Hocam bende de aşağı doğru eğrilik var biraz ama sizinki 80 dereceyse çok fazlaymış. Geçmiş olsun, yaptırabiliyorsanız direkt yaptırın bunun sonu kötü yollara bile gidebilir. Cinsel hayatınıza girmiyorum bile.

Hocam bende de aşağı doğru eğrilik var biraz ama sizinki 80 dereceyse çok fazlaymış. Geçmiş olsun, yaptırabiliyorsanız direkt yaptırın bunun sonu kötü yollara bile gidebilir. Cinsel hayatınıza girmiyorum bile.

Bende de biraz gereğinden fazlavar ve amrliyat resimlerine baktığımda oradaki resimler ayıp olmasın ama bana çok benim organıma çok benziyor.

Hangi kötü yollara gidebilir? Oğuz Sasi gibi olabilirim. Ama hayat cinsellik üzerine kurulmuş. Oğuz Sasiye sorsanız eşsiz mutsuzdur. Ameliyat olmaktan çok korkuyorum. 😭
Özellikle de bizim nesil.

Hangi kötü yollara gidebilir? Oğuz Sasi gibi olabilirim. Ama hayat cinsellik üzerine kurulmuş. Oğuz Sasiye sorsanız eşsiz mutsuzdur. Ameliyat olmaktan çok korkuyorum. 😭
Özellikle de bizim nesil.
Cinsel hayatınıza etkisinden dolayı gelecekteki eşiniz sizi bırakabilir en basit şekliyle. Ameliyat olmak şart gibi.

Benimkinin sert hali direkt yukarı bakıyor. Şöyle söyleyeyim göbeğime doğru gidiyor düz ileri değil. Harekette ettiremiyorum sertleşince. Partnerimle nasıl birleşeceğim fikrim yok. Doktorada gitmedim ben.
San ada geçmiş olsun dostum. Hayattaki en temel ihtiyaçlarından biri cinsellik. O duyguyu yaşayamamak çok kötü olur. Sağlıklı her erkek ister ilişki yaşamak.

Benimkinin sert hali direkt yukarı bakıyor. Şöyle söyleyeyim göbeğime doğru gidiyor düz ileri değil. Harekette ettiremiyorum sertleşince. Partnerimle nasıl birleşeceğim fikrim yok. Doktorada gitmedim ben.
Sana da geçmiş olsun dostum. Hayattaki en temel ihtiyaçlarından biri cinsellik. O duyguyu yaşayamamak çok kötü olur. Sağlıklı her erkek ister ilişki yaşamak.
Ben de aynı 😑 Sertleşince düzden hafif yukarı ( çok değil ) oluyor.

Geri
Yukarı