Çok okuyan mı bilir, çok oynayan mı?

Çok okuyan mı bilir, çok oynayan mı?

• Çok okuyan

• Çok oynayan

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

fatihylmzz

Hectopat
Yer
Adana, Seyhan
Geçen gün böyle bir şey düşündüm ve sizin de fikrinizi merak ediyorum. Sparta zamanlarını baz alalım. Bence Assassin's Creed Odyssey oynayan birisi, sparta kitaplarını okuyanlardan daha avantajlı. Çünkü siz oradasınız gözlerinizle görebiliyorsunuz, etkileşime geçebiliyorsunuz. Fakat kitaplarda böyle bir şey söz konusu değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün böyle bir şey düşündüm ve sizin de fikrinizi merak ediyorum. Sparta zamanlarını baz alalım. Bence Assassin's Creed Odyssey oynayan birisi, sparta kitaplarını okuyanlardan daha avantajlı. Çünkü siz oradasınız gözlerinizle görebiliyorsunuz, etkileşime geçebiliyorsunuz. Fakat kitaplarda böyle bir şey söz konusu değildir.
Oyunlar kitaplar kadar detaylı değildir. Oyunlarda yapılacak bir sürü dış etmen vardır. Kitaplarda sadece araştırır ve yazarsın modellemedir şudur budur uğraşmazsın. Oyunlarda hikayeler detaylandırılmaz ve uzatılmaz. Kitaplar tam yazılır fakat görsel hafıza için oyunlar tarihi hatırlamak için kitaplar ön plandadır. Ben kitapları seçiyorum.

Değişir.

Geri
Yukarı