Çok Sevdiğiniz Birinden İntikam almak

Hayatınızda birisi var ve onu delice seviyorsunuz. Ancak sizi anladığı halde sizi üzecek davranışlar yapıyor ve sizi harekete geçirmeye zorluyor. Siz de ona, sizi kaybettiğini göstermek istiyorsunuz. Siz erkeksiniz ve bu kişi kadın. Çok sevdiğiniz, delice sevdiğiniz bir kadından nasıl intikam alırdınız, nasıl 'Ben onu kaybettim!' dedirtebilirdiniz? Hatta belki de onun canını nasıl ruhen çok yakabilirdiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.
Sürekli yoksay'a tıkla. Kişisel gelişimin ile ilgilenmeye başlayıp sana yararlı olacak hobileri gündelik hayatının bir parçası olarak hayatına sokarsan. Her geçen gün kendine birşeyler katarak birikim yapmaya başlar, bir kaç ay sonra da iyi bir kişisel gelişim inşa etmiş hem de " ya bu chocuk pheşimden ne koştu ama" diye bahsedilen kişi olmazsın..

Hayatınızda birisi var ve onu delice seviyorsunuz. Ancak sizi anladığı halde sizi üzecek davranışlar yapıyor ve sizi harekete geçirmeye zorluyor. Siz de ona, sizi kaybettiğini göstermek istiyorsunuz. Siz erkeksiniz ve bu kişi kadın. Çok sevdiğiniz, delice sevdiğiniz bir kadından nasıl intikam alırdınız, nasıl 'ben onu kaybettim!' dedirtebilirdiniz? Hatta belki de onun canını nasıl ruhen çok yakabilirdiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Çok basit onu görmezden gel sessizlik herkesi öldürür ve neden böyle olduğunu söylerse mevzuları anlatırsın ya değiştirir kendini ya da her kimse hayatından çıkarırsın inan bana ailede dahil hayatta senin canını sıkan birini hayatından çıkarmak kadar güzel bir şey yoktur bu kim olursa olsun.

Arkadaşlar selamlar, konu üzerinden tam tamına 3 yıl 8 ay geçmiş; konuyu açtığım tarihte de 17 yaşındaymışım yani yetişkin ve ergin değilmişim. Konuyu hortlatmanın ve maziyi açmanın kimseye faydası olduğunu düşünmüyorum. Konuda bahsettiğim kız arkadaşımla ise herhangi bir problemimiz hiç olmadı ve olmayacak. Kendisiyle barıştık ve anlaşarak ayrıldık. Destekçi yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Konuyu sonradan okuyacak ve aynı duruma düşmüş arkadaşlarım için ise şunu söylemek isterim: Zaman her şeyin ilacı, sevginizi ancak o iyileştirir. Bir başka gün başka bir kadını veya erkeği çok daha güzel seversiniz.

Hayatınızda birisi var ve onu delice seviyorsunuz. Ancak sizi anladığı halde sizi üzecek davranışlar yapıyor ve sizi harekete geçirmeye zorluyor. Siz de ona, sizi kaybettiğini göstermek istiyorsunuz. Siz erkeksiniz ve bu kişi kadın. Çok sevdiğiniz, delice sevdiğiniz bir kadından nasıl intikam alırdınız, nasıl 'ben onu kaybettim!' dedirtebilirdiniz? Hatta belki de onun canını nasıl ruhen çok yakabilirdiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

"Koleksiyoncu" adlı kitaptaki adamın delice sevdiği kıza yaptığı gibi yaparım.

Geri
Yukarı