Çok Sevdiğiniz Birinden İntikam almak

Ben de kendimi feda ettim ancak artık bu olay beni de geçti. Çok canım yanıyor. Ve bunu bana bile bile yapıyor.

Aşk acısının en şiddetlisi , bir erkeğin bir kadın tarafından başka bir erkek yüzünden terk edilmesidir. Ben de bunu yaşadım. 4 yıldır seviyordum. Onun sayesinde asosyal ve psikolojisi bozuk biri oldum.

Bence bu kızı bırak, çünkü belli ki arsız af edersin. Sana da zerre değer vermiyor. Yaşını bilmiyorum ama genç duruyorsun, gönül işleri sorumluluktan başka bir şey değil bence. Hayatına ekstra yük. En iyisi fuckbuddy!

Yaşlarımız 17. Aramızda geçen ilişkinin toplam süresi 7 ay.
Aslında bu yaşlar çok ham çiğ olduğumuz yaşlardır, zamanla insan olgunlaşır pişer, o zaman her şey farklı olur, bu yaşlardaki kızlar çok acımasız olabilir, ama bir gün onunda canı yanar, o zaman anlar.

Bir haftada hayatımda "ilkleri" yaşadığım kızı kaybettim... O hafta aynı zamanda, en yakın arkadaşımın başka şehre taşınması gerektiğini öğrendim... Zaten fazlasıyla yalnız biriyim. Bir haftada 2 çok değerli insanı kaybetmek çok berbat hissetiriyor. Seni çok ama çok iyi anlıyorum... Nasıl hissettiğini bilsin istiyorsun. Bunlar hep samimi sevgiden... Ama artık eski sen yok. Unut onu...

Yeni konular

Geri
Yukarı