Çok Sevdiğiniz Birinden İntikam almak

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Hayatınızda birisi var ve onu delice seviyorsunuz. Ancak sizi anladığı halde sizi üzecek davranışlar yapıyor ve sizi harekete geçirmeye zorluyor. Siz de ona, sizi kaybettiğini göstermek istiyorsunuz. Siz erkeksiniz ve bu kişi kadın. Çok sevdiğiniz, delice sevdiğiniz bir kadından nasıl intikam alırdınız, nasıl 'Ben onu kaybettim!' dedirtebilirdiniz? Hatta belki de onun canını nasıl ruhen çok yakabilirdiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

Aslında bir çok şey söylenebilir biliyorum, ama yinede bildiğim kadarıyla bir şeyler söyleyebilirim, anladığım kadarıyla bunu yapmak istemenin yani intikam almayı istemenin sebebi onu hased edip habis bir biçimde kıskanman olabilir, ve birde şunu'da söyleyeyim ona zarar verirsen yani canını yakarsan ben onu nasıl kaybettim demez, bunu demesi için senin onu nasıl sevdiğini görmesi daha iyi olurdu, seni sevmeside gerek, çünkü sevmediği birini kaybederse üzülmez, ama benim sana tavsiyem böyle düşünmemen olacaktır, o bir kadın yeni birini bulabilir, yani olan sana olur, senin onu nasıl sevdiğini görsün, onu sevgiyle kuşatmalısın'ki beni bu kadar çok seven bir adam varmış desin, ve sana iyi davransın, vesselam.

En sevdiği kıyafetinin üstüne nar suyu dökebilirsin.

Ciddi bir cevap vermek gerekirse, o kişiden uzaklaşmak en güzel cevap olur bence. Değişik fantezilere gerek yok :D

Aslında bir çok şey söylenebilir biliyorum, ama yinede bildiğim kadarıyla bir şeyler söyleyebilirim, anladığım kadarıyla bunu yapmak istemenin yani intikam almayı istemenin sebebi onu hased edip habis bir biçimde kıskanman olabilir, ve birde şunu'da söyleyeyim ona zarar verirsen yani canını yakarsan ben onu nasıl kaybettim demez, bunu demesi için senin onu nasıl sevdiğini görmesi daha iyi olurdu, seni sevmeside gerek, çünkü sevmediği birini kaybederse üzülmez, ama benim sana tavsiyem böyle düşünmemen olacaktır, o bir kadın yeni birini bulabilir, yani olan sana olur, senin onu nasıl sevdiğini görsün, onu sevgiyle kuşatmalısın'ki beni bu kadar çok seven bir adam varmış desin, ve sana iyi davransın, vesselam.

Sevgiden beslenen bir kadın değil o. İnanın bana onu delicesine çok sevmenin bedelini ben günlerce ağlayarak ödedim, artık yeter. Sevmek de yorulur diyor ya Cahit Zarifoğlu; aynen öyle işte. Onu nasıl sevdiğimi göremeyen veya görmek istemeyen, onu sevgiyle kuşatsam bile umrunda olmadığım bir kadınla karşı karşıyayım. Zaman zaman onun aklına geldiğimi biliyorum; ister istemez beni düşündüğü zamanları da oluyordur. Sonuçta beni seven, bir zamanlar sevgilim olan kadındı. Kendi içindeki beni nasıl öldürdüyse, aynı şekilde ben de onu unutmak istiyorum. Biraz hissedilmek istiyorum sadece sanırsam. Benim canımın nasıl yandığını hissetmesi için de onun canını yakmak gibi.

Son düzenleme:
Yeni nesil erkek diyorum ben bu tiplere, erkek adam erkek gibidir kendisini istemeyen bir kadının arkasından gidip yalvarmaz veya kadına gidip onu sevdiğini direk belli etmez.
Senin burada yaptığın en büyük hata onu çok sevdiğini göstermen ve kızın seni artık biraz sert bir tabir olucak ama yırtık don lastiği olarak görmesidir.

Bundan sonraki hayatında hiç bir kadını elde etmek için uğraşma onlar seni elde etmek için uğraşsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı