Çok toxic birisiyim ne yapmalıyım?

@HacıKedi bence dini ibadet yerine stres atacak şeyler yapılması daha uygun olur fakat burada dediklerim yanlış anlaşılmasın isteyen istediğini yapabilir, ben aşırı öfkelendiğimde bisiklet ile çıkar semti bir kez turlarım pamuk gibi olurum mesela. :D

Aslına bakarsan biz biraz da küfürden uzaklaştırmaya çalıştırdık. Dediğin gibi herkes istediğini yapar. (zaten içinden gelmesi önemli ibadet yaparken 🤓)
Profil resmi anime diye animeci yaftası yiyorum sanırım. 1 tane anime izledim hayatımda ve o da araba merakından. Animeci değilim, olmadım da.

O da ayrı bir konu ben animeci değilim ama anime izleyenlerede neden laf söylüyorlar anlayamıyorum. İyi futbol izleyenlerlede dalga geçelim o zaman.

O da ayrı bir konu ben animeci değilim ama anime izleyenlerede neden laf söylüyorlar anlayamıyorum. İyi futbol izleyenlerlede dalga geçelim o zaman.
Ya şimdi anime izleyenlerin bir kısmı kendisini o kadar kaptırıyor ki kendini o karakter falan sanıyor. Futbol izleyip karşı takımın taraftarını döven adamlar da buna benzer durumda. Bir şeyleri izlemekte sorun yok fakat sırf anime karakteri resmi gördü diye de animeci denilmemesi lazım ya. Kaldı ki profildeki karakterin resmi animasyon filmden, yani animeden bile değil. :D

Ben toxic birisiyim. Bunu kabul ediyorum ama aynı zamanda kurtulmak da istiyorum. Online oyunlarda ölünce ya da kendimden yaşça küçük insanlar bile bana laf sokunca hemen her şeyine sövesim falan geliyor. Bundan kurtulmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

İnsanları susturabilirsin bu sayede kendini de susturmuş olursun.

Online oyun oynamayın. Single Player türündeki oyunları oynayın. Ha Online oyun oynamak zorundayım derseniz, Valorant CS:GO gibi oyunlar değil de bilmediğiniz türdeki oyunları oynayın R6, L4D2 gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı