Çok yalnızım

O zaman arkadaş edinin bu kadar basit, anksiyete, manksiyete nedir hocam bunlar? Buraya konu açıp burada konuşmak yerine gidin gerçek hayatta 2-3 insanla konuşun.

Anksiyete sandığınız kadar kolay bir şey değil bazı insanlar için biriyle tanışmak çok zordur ama tanıştığı insanlara çok bağlı kalır o olmadan bir şey yapamaz öyle anksiyete manksiyete diyerek geçemezsiniz günümüzün en büyük hastalıklarından.

Anksiyete sandığınız kadar kolay bir şey değil bazı insanlar için biriyle tanışmak çok zordur ama tanıştığı insanlara çok bağlı kalır o olmadan bir şey yapamaz öyle anksiyete manksiyete diyerek geçemezsiniz günümüzün en büyük hastalıklarından.
Gerçekten de böyle oluyor, bazen çok kötü düşünceler bile oluşuyor içim de kötü yolları bile düşünüyorum bu sıralar.

O kadar kolay olmuyor.
Biraz kaba konuşmuşum farkındayım kusuruma bakmayın fakat sosyal bozukluğun tek çaresi de zaten üstüne yürümek hocalar kendimden biliyorum.

12. sınıfım, açıktan okuyorum ve her gün dershaneye gidip geliyorum ama gitmek istemiyorum. Hiçbir bağ kuracak birisi bulamadım dershanede, kız olsun erkek arkadaş olsun artık sıkıldım hayattan ve çekip gitmek istiyorum. Önerebileceğiniz bir şey varsa dinlemek isterim.
Arkadas olmak ister misin ? Bende fazla derecede yalnizim ve ayni yasadigin sorunu bende yasiyorum .

Ben de yalnızım. Ama istesem kurtulurum çok rahat kurtulurum hemde. Demekki istemiyorum.

Geçmişte güvendiğim insanlardan beklenmedik ihanete uğramak, dışlanmak, zorbalanmak vb. şeyleri yaşadığımdan risk almayı reddedip herkesten uzak duruyor

Nedenini üstte yazdım. Daha fazla zarar görmek istemiyorum.
Şunu demek isterim ki demekki yanlış insanlara güvenmişsin çünkü zaten normal bir dost dostuna yapacağı bir şey değildir, bende dışlanmayı yaşadım ama bu duruma karşı fazla takıldım çünkü zaten büyük bi şey değil yani daha iyi güveneceğim insanlarla tanışacağımı inaniyorum.

Şunu demek isterim ki demekki yanlış insanlara güvenmişsin çünkü zaten normal bir dost dostuna yapacağı bir şey değildir, bende dışlanmayı yaşadım ama bu duruma karşı fazla takıldım çünkü zaten büyük bi şey değil yani daha iyi güveneceğim
Nedenini üstte yazdım. Daha fazla zarar görmek istemiyorum. Doğrudur ben de yalnız kalmak istemiyorum bu durumla da övünmüyorum. Şansızız biz.
Takılmadım*

Nedenini üstte yazdım. Daha fazla zarar görmek istemiyorum. Doğrudur ben de yalnız kalmak istemiyorum bu durumla da övünmüyorum. Şansızız biz.
Peki arkadas olmak ister misin?

Şunu demek isterim ki demekki yanlış insanlara güvenmişsin çünkü zaten normal bir dost dostuna yapacağı bir şey değildir, bende dışlanmayı yaşadım ama bu duruma karşı fazla takıldım çünkü zaten büyük bi şey değil yani daha iyi güveneceğim insanlarla tanışacağımı inaniyorum.
Bilmiyorum nedense karşıma iyi insan çıkmadı. Gerçekten o insanların beni soktukları durumdan çok zor çıktım. Aynı duruma sokamazlar şimdi. Kimseden yardım almadım bu durumda kimse de beni geri o duruma sokamaz ama artık gerçekten daha fazla kırılmak istemiyorum.

Peki arkadas olmak ister misin?
Olur aslında. Arkadaşlıklara kapalı değilim sadece ben adım atmıyorum.

Bilmiyorum nedense karşıma iyi insan çıkmadı. Gerçekten o insanların beni soktukları durumdan çok zor çıktım. Aynı duruma sokamazlar şimdi. Kimseden yardım almadım bu durumda kimse de beni geri o duruma sokamaz ama artık gerçekten daha fazla kırılmak istemiyorum.
Bilemezsin belki yarın çıkar belki 1 saat sonra yani ama inan az olsa da bi umut var, bak bende aşırı saçma şeyler yaşadım onlarla ama bi ara sonra hepsileri göz kırpmadan engelledim ve hayatıma devam ettim ve iyi ki yapmışım derim :) Yani sen bilirsin sonuçta o senin kararın ama bi insanın yalnız kalması hiç iyi bişey değil ve tehlikeli bişey olduğunu düşünyorum
Ben şahsen burada ortak alanlarimiz olan bi arkadaş arıyorum ya da dertleşeceğim bi yabancı da olabilir.

Geri
Yukarı