Çok yoruldum

Böyle bir durumda mental sağlığı iyileştirmek için monotonluğu kırmak gerekiyor. En azından kendim için öyle.

Yeni hobiler, yoksa kız arkadaşı edin. Her gün yaptığın şeylerin dışına çık. Sana iyi gelen şeyleri daha sık yap. Bir de her günü son günün gibi yaşarsan yaşadığın günü daha pozitif bitiriyorsun. Bilmediğimiz bir tarihte ışıklar kapandığında hiçbir şeyin önemi ve geçerliliği kalmayacak.

Hocam kız arkadaşı konusunda yanılıyorsunuz cidden kız arkadaş yapınca iyice karmaş dolaş oluyor işler kafayı boşaltmak için tek başına dağda kamp yapmak kadar keyif verici bir şey yok arada çıkıyor çadır balta falan sinir stres kalmıyor.

Hocam kız arkadaşı konusunda yanılıyorsunuz cidden kız arkadaş yapınca iyice karmaş dolaş oluyor işler kafayı boşaltmak için tek başına dağda kamp yapmak kadar keyif verici bir şey yok arada çıkıyor çadır balta falan sinir stres kalmıyor.
Toksit bir ilişki ise zaten psikolojini bozar, enerjini kaçırır ve yük olur. Ben düzgün bir ilişkinin getireceği pozitifliğin mental sağlığa etkisini kastettim.

Yalnızlık güzeldir ama her zaman değil.

Yaşadığım şeyin beni etkilemesinden ve benim hayat kalitemi ciddi bir şekilde etkilemesinden ve bunun hâla devam ediyor olmasından çok yoruldum, artık eski hayatına geri dönmek istiyorum, kaliteli ve sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorum. Kendimi geliştirmeye devam etmek istiyorum ama olmuyor eskisi gibi. Size biraz içimi dökmek istedim, sağlığınızın kıymetini bilin dostlar.
Kısmen aynı çektiklerimiz...

Geri
Yukarı