Çok yoruldum

Kanz12r

Hectopat
Buraya içimi dökmeye geldim. Yine de hepsi değil bir kısmını anlatacağım. Okuyacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

O zaman başlıyorum. Şimdi ben maalesef 2020 yılından önce zaten kötüydüm. Ama zaman geçtikçe daha da kötü oluyorum. Cidden sadece yaşadığım psikolojik sıkıntıları sayayım size. Anksiyete bozukluğu, içe dönüklük, asosyal, öğrenme güçlüğü, sinir krizleri, her şeyden çok çabuk sıkılma ve pes etme, öz güvensizlik ve daha ismini bilmediğim bir sürü sorun var kafamda. Ne yapacağımı bilmiyorum. Daha geçen Staj'a gittim. Sadece 2 gün gittim ama şimdiden baygınlık geldi sıkıntıdan patlıyorum.

Geçen sene neredeyse hiç okula gitmedim. Ona rağmen o kadar kötü bir Okul'a gidiyordum ki umutlarında değil sadece öylesine geçiriyorlar. İnsanlar benden sorunlarımı anlatmamı istiyor. Özellikle babam. Ama eğer söylersem hayatta kalacağımın garantisinin olmadığını söyleyeyim. Yani o kadar kötüler burada. Gelip bana onlar senin iyiliğini istiyor gibi cahil mesajlar görmek istemiyorum. Onun dışında ne yazarsanız yazın okuyacağım. Neyse bu kadar okuduğunuz için sağ olun.

İnternetten okuyup kendinize koydugunuz teshisler degilse, ergenligin sikintili donemlerinde degilseniz gecmis olsun, umarim hayatin duzelir.

Cidden sadece yaşadığım psikolojik sıkıntıları sayayım size. Anksiyete bozukluğu, içe dönüklük, asosyal, öğrenme güçlüğü, sinir krizleri, her şeyden çok çabuk sıkılma ve pes etme, öz güvensizlik ve daha ismini bilmediğim bir sürü sorun var kafamda.

Yazının bu kısmında ki psikolojik sorunlar sizin kendi kendinize koyduğunuz sorunlar mı? Doktorunuzun vs. koyduğu teşhisler mi?

Yıllar içinde her şey düzelecektir. Zamanın geçmesini bekle. Sabırlı ve kendine hakim ol. Dayan. Bundan 5-10 yıl sonra nerede olacağını hayal et ve bu hayallerin seni dayanıp beklemen için teşvik etsin.

Saydıklarının hepsi sadece uzun süreli asosyalliğe bağlanıyor, psikoloğa görünmen şart içeri kapanarak en fazla günü kurtarırsın er ya da geç çıkman gerek o kafadan.

Kardeşim git dışarı çık hayata karış spora git kursa git ne bileyim halk eğitim merkezinde piyano çalmayı falan öğren ama ne yap et evde kalma yoksa böyle ergen ergen daha çok kafayı bulursun.

Geri
Yukarı