Comnet hızlı internette yüksek ping

Jy3n

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Comnet kullanıyorum. İndirme hızım ve yükleme hızım çok iyi, rahat bir şekilde FHD film izleyebiliyorum ve yayın yapabiliyorum ama oyunlarda ping sorunu çekiyorum. Altyapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ne yapabilirim düşürmek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Comnet kullanıyorum. İndirme hızım ve yükleme hızım çok iyi, rahat bir şekilde FHD film izleyebiliyorum ve yayın yapabiliyorum ama oyunlarda ping sorunu çekiyorum. Altyapıdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ne yapabilirim düşürmek için?
Hat değerlerinizi bir atar mısınız?

Bu arada ben de Comnet kullanıyorum. Hiç ping sıkıntısı yaşamıyorum. Fiber altyapıdayım.

Hat değerlerinizi bir atar mısınız?

Bu arada ben de Comnet kullanıyorum. Hiç ping sıkıntısı yaşamıyorum. Fiber altyapıdayım.
1618414233876.png

Yani değerler de sorun yok. Hocam belki herkes internete asılınca oluyor olabilir mi?

Bu arada Kablosuz mu?

Saha dolapları da bazen sapıtıyor. Arkadaşım bir ara rocketde 678ms alıyordu sabit. Saha dolabıyla ilgili bir sorundu. Sizinkinin de öyle olma ihtimali var mıdır acaba?

Yani 3 saate yakındır oyun oynuyorum ping sorunu hiçbir şekilde yaşamadım.

Yani değerler de sorun yok. Hocam belki herkes internete asılınca oluyor olabilir mi?

Bu arada Kablosuz mu?

Saha dolapları da bazen sapıtıyor. Arkadaşım bir ara rocketde 678ms alıyordu sabit. Saha dolabıyla ilgili bir sorundu. Sizinkinin de öyle olma ihtimali var mıdır acaba?

Yani 3 saate yakındır oyun oynuyorum ping sorunu hiçbir şekilde yaşamadım.
ya genelde sorun yaşamıyorumda sürekli paket kaybı yaşıyorum kablolu bağlantı kullanıyorum bir anlasam ne yapabiliceğimi hemen yapıcam

Geri
Yukarı