Comnet nasıldır?

@ALDACI @AbuzerDemirci yıl başında 1 ay kullandım direkt iptal ettim. Tavsiye etmem müşteri hizmetlerine hiç bulaşmayın daha iyi.
Türk Telekom çok pahalı Netspeedde 135 TL fiyat olarak uygun önerebilir misiniz?
Milenicom 35mbps 110₺
Comnet 35mbps 90₺
Gibirnet 35mbps 100₺
Şuan Türknet kullanıyorum zam geldiği zaman iptal etme kararı almıştık hemen arayıp iptal etmeyin size 6 aylık 35mbps 100 TL devam edelim dediler şimdiki zam bizi kapsayacakmi diye sormak istiyoruz ancak müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz iptal edip hangi ISS ye geçmeliyiz uygun fiyatli onerebileceginiz internet var mı?

TurkNet kullanıyorum ama son zamlardan sonra Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum, gözüme çarpan en mantıklı paket bu oldu. Memnun musunuz ve önerir misiniz?
Memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım hız konusunda.

Türk Telekom çok pahalı Netspeed'de 135 TL fiyat olarak uygun önerebilir misiniz?
Millenicom 35Mbps 110₺
Comnet 35Mbps 90₺
GIBIRNet 35Mbps 100₺
Şu an TurkNet kullanıyorum zam geldiği zaman iptal etme kararı almıştık hemen arayıp iptal etmeyin size 6 aylık 35Mbps 100 TL devam edelim dediler şimdiki zam bizi kapsayacak mı diye sormak istiyoruz ancak müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz iptal edip hangi ISS'ye geçmeliyiz uygun fiyatli onerebileceginiz internet var mı?
Gibir ve Comnet'i ele zaten.comnet müşteri hizmetleri konusunda patates. GIBIRNet zamanında bot hesaplarla müşteri çekmeye çalışıyordu forumda o günden beri gözümde itibarı düşük tavsiye etmem. Millenicom iyide değil kötüde değil. Netspeed daha mantıklı 100 Mbps olarak.

Adana'da ikamet ediyorum ping olarak TT ile aynı değerleri veriyor herkese öneririm.
180 günden fazla hediye gün kazananların kodu ile üye olursanız onlara hediye gün gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet den comnet e geçtim çok memnunum. Bir ay bedava internet kazanmak için arkadaşını davet et kodu CMT535FCV
Kredi kartı girerken yazılıyor. 1 Ekim'de zam gelmeden satın alın bence

Bu son olanlar scam mi?
Hayır. Comnet in kendi kampanyası. Bende üye olurken birinin kodunu girdim oda bende bedava 1 ay kazandık. Sende üye olacaksın diyelim benim davet kodumu ödeme yaparken girersen sende bende 1 ay bedava internet kazanıyoruz.

Bu ara fiyatlardan dolayı turknet den comnet e çok geçiş var. Hatta benim gibi yanlışlıkla iptal edip geçenlerden dolayı gönderilen modemlerin tespitini bile
Bu son olanlar scam mi?
Yapamadılar daha. Artık kaç kişi geçtiyse.

An itibarıyla Comnet'liyim. Gün geçtikçe deneyimlerimi de aktaracağım şimdilik her şey yolunda. Oyunlarda pingim gayet düşük ve anlık artış gibi bir sorun yaşamadım. Hız testim aşağıda.

comnet.png

Comnet2.png

Önceki internet servis sağlayıcım olan Netspeed ile yeni geçtiğim Comnet arasında birtakım kıyaslamalar paylaşmak istiyorum.
Netspeed:

fb9f6b0f7401de2fd8c1bed03f53864c.png

9298ea7533d4db179f8e5b0c7e3dc7a9.png

League of Legends Türkiye sunucusu.

94b7d02faaf9c397ed22a05e7e698645.png

League of Legends Avrupa batı sunucusu.

82452f07017bbb5cecba9c1631b5f06b.png

Comnet:

ecb1d5d0e09b900fd867159da16c4a10.png

7d8e9e85d1d1f5eefb419070710d9bdc.png

League of Legends Türkiye sunucusu.

327d4093f99455511c3bfe679e5b0372.png

League of Legends Avrupa batı sunucusu.

618c38e841bb2a81091d233eaf29eae9.png

COMNET PİŞMANLIKTIR!

Comnet'ten on iki aylık 100Mbit internet satın aldım ve ilk on dört gün memnun kalmazsam paramı geri alabileceğim söylendi. İlk başlarda bir her şey kusursuzdu hız testi sonuçları çok iyiydi. Şimdilerde ise Steam'de indirme yaparken 400-500 kb hız alıyorum. Buffering yapmaktan film, dizi izleyemiyorum. Twitter, Facebook'taki videolar bile yüklenmiyor. Desteğe yazıyorum. Tarafımızca bir kısıtlama yapılmamaktadır diyorlar ki doğru olduğuna inanıyorum çünkü hız testi sonucum halen 100Mbit gösteriyor. Ancak destek kalitesi sıfır. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor, çözüm önerisi sunulmuyor. Başka bir destek talebi oluşturup hizmetimi iptal etmek ve kalan on bir aylık ödememi geri almak istediğimi söyledim. İptal talebime de internet hız sorunumu ilettiğim destek talebime de isterseniz iptal ettirebilirsiniz şeklinde cevap aldım. Yani adamların umurlarında değilim. Şu an yirmi birinci günümdeyim. Nasıl olsa on dört gün geçti, paranı geri alamayacaksın, iptal ettir diyorlar. Türkçesi bu. Ucuz olduğuna bakmayın, davet koduyla birilerini davet edip daha uzun kullanırım diye düşünmeyin, bunlara kanmayın çünkü en ufak bir sorunda yalnızsınız ve sorun yaşamam diye düşünmeyin ben de yaşamam diye düşündüm ve durumum bu. Hizmetimi iptal ettirip tüketici hakem heyetine başvurup yaşadığım sorunu kanıtlayıp kalan on bir ayın parasını almaya çalışacağım. Hız testinde hızım 100 Mbit gözüktüğü için durumumu nasıl kanıtlayacağım konusunda hiçbir fikrim yok.

COMNET ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı