Comnet rezaleti

Bende geçen hafta Comnet tarafından mağdur edildim 27 Temmuz'da Comnet'e geçtim hız sorunu ilk günden itibaren başladı destek kayıtlarımı cevap vermeden kapattılar üzerine özellikle cumartesi günleri internet gidiyordu modem arayüzüme girdiğimde " kimlik doğrulama hatası " yazıyordu yani hafta sonları bilerek bana internet vermediler bunu yazdığım da 18 Ağustos tarihinde tamamen internetimi kestiler aboneliğim olmasına rağmen, bunu neden yaptıklarını 21 Ağustos tarihinde öğrendim 1 yıllık paket almıştım bana asla bildirilmeyen ve hiçbir abonelik belgesinde bulunmayan bir kuraldan bahsettiler eğer 14 gün içinde iptal ettirmemişsen 1 yıllık paramı geri ödemeyeceklerini ve paramın yanacağını söylediler yani hem kusurlular hem de iade yapmıyorlar, iptal işlemi yaptım doğruca tüketici hakem heyetine başvurdum böyle bir şeyin mümkün olmadığını kullanmadığım hizmetin iadesinin kesinlikle yapılması gerektiğini ve bunun dolandırıcılık olduğunu söylediler şu an mahkemeliğiz kısaca kesinlikle Comnet firmasını kullanmayın ucuz diye iyi geliyor olabilir ama tamamen bir para tuzağı haline getirmişler.

Güncelleme: Bankam tarafından harcama itirazından bulundum "14 gün içinde iptal ettirmezseniz paranızı geri alamazsınız" diyen firma tıpış tıpış paramı geri ödedi bankam geri aldı parayı ek olarak tüketici hakem heyetine başvurdum lehime karar çıktı yani 14 gün falan bir şey yok eğer iyi hizmet vermiyorlarsa hemen iptal edip bankanızdan harcama itirazı yapın ve tüketici hakem heyetine başvurun inanın alıyorlar paranızı geri böyle dolandırıcı şirketlere asla pirim vermeyin!

Güncelleme: Bankam tarafından harcama itirazından bulundum "14 gün içinde iptal ettirmezseniz paranızı geri alamazsınız" diyen firma tıpış tıpış paramı geri ödedi bankam geri aldı parayı ek olarak tüketici hakem heyetine başvurdum lehime karar çıktı yani 14 gün falan bir şey yok eğer iyi hizmet vermiyorlarsa hemen iptal edip bankanızdan harcama itirazı yapın ve tüketici hakem heyetine başvurun inanın alıyorlar paranızı geri böyle dolandırıcı şirketlere asla pirim vermeyin!
Rica etsem THH dilekçenizi veya sonucunu benimle paylaşabilir misiniz? Sanırım bende o olaya doğru yavaş yavaş gidiyorum. Ağustostan beridir her ay aynı tarihlerde 5-6 gün internetim kesiliyor. Bu seferde 1 haftadır kesik ve bana problemin 1 ay üzerinde süreceğinden bahsediyorlar. TT müdürlüğü bir problem olmadığını söylüyor. Tamamen Comnet üzerine yatıyor. Bende İptal edip kalan ayların iadesi için THH başvurmayı düşünüyorum.

Rica etsem THH dilekçenizi veya sonucunu benimle paylaşabilir misiniz? Sanırım bende o olaya doğru yavaş yavaş gidiyorum. Ağustos'tan beridir her ay aynı tarihlerde 5-6 gün internetim kesiliyor. Bu sefer de 1 haftadır kesik ve bana problemin 1 ay üzerinde süreceğinden bahsediyorlar. TT müdürlüğü bir problem olmadığını söylüyor. Tamamen Comnet üzerine yatıyor. Bende iptal edip kalan ayların iadesi için THH başvurmayı düşünüyorum.

e-Devlet üzerinden başvuruyorsunuz yaşadığınız durumu anlatıyorsunuz genel bir metin yok yani e-Devlet üzerinden başvurun sizi zaten yönlendiriyor.

Geri
Yukarı