Comnet rezaleti

289120

Hectopat
Makaleler
2
Ben piyasada bulunan pek çok ISS'yı deneyimledim örneğin Netspeed, GIBIRNet vs uzun süredir Comnet kullanıyor idim. Yaklaşık 2 buçuk ay Comnet kullandım sonrasında beğendiğim için 7 aylık üyelik aldım. Toplamda 287 günlük üyeliğim vardı. Son zamanlarda internetim saat 6'dan sonra (yani telefonda ki müşteri hizmetlerinin mesai süresi bittiğinde.) Yavaşlıyordu ve hatta kesiliyordu. En son TT hızları arttırınca benim de hızım arttı 35 down 12 upload alıyordum. Geçen yine internet yavaşlayınca modeme reset attım uploadım 6'ya düştü destek talebi açıp Comnet'e durumu anlattım.

Destek talebinde karşımda ki kişi upload yükseltmelerini Telekom'un yaptığını söyleyip duruyordu, fakat zaten bana 35 down 12 upload tanımlı idi reset attığımda gitti. Sitelerinde 35 down 12 upload olarak sattığı paketin fotoğrafını gönderip sordum. Uslübunu bozarak Türkçe ve çok açık bir şekilde yazdığı gibi 12'ye kadar destekler dedi. En son da bu size son uyarımdır dedi. Bende para iadesi talep ediyorum dedim, daha sonrasında hesabımı kapattı. Sözleşmenize uygun olarak para iadesi yapılacaktır dendi.

Hafta sonumu bunlar yüzünden internetsiz geçireceğim, forumda Comnet düşünen varsa asla ve asla geçmesini tavsiye etmiyorum uzak durun bu firmadan.
Müşteriye konuştukları uslüp gerçekten inanılmaz.
Ayrı bir hesap açıp kaç paralık iade yapacaklarını sordum sözleşmenize uygun olarak yapılacaktır deyip hesabı kapattı. Fakat sorun şu ki Comnet 14 gün içerisinde iptal/iade olursa para iadesi yapıyor. Benim de aktif 287 günlük üyeliğim vardı kaç para iade yapılacağını bilmiyorum. Fikri olan var mı?

@serhatcandev

@Disty

Son düzenleme:
İnternette birçok şikayeti olan firma ve sorunlara çözüm yoluyla yaklaşmıyorlar maalesef. Şikayet edeceğinizi belirttiğinizde ya da bu tarz konuştuğunuzda, doğrudan internetinizi kapatabiliyorlar. Şikayetvar sitesinde böyle böyle birden fazla şikayet var. Sizin için de iyi kötü bir deneyim olmuş oldu. Bir ürünü sırf ucuz diye tercih etmeyin, gerekirse pahalısını alın. Bu tarz şeylerle uğraşmayın, geçmiş olsun.

İnternette birçok şikayeti olan firma ve sorunlara çözüm yoluyla yaklaşmıyorlar maalesef. Şikayet edeceğinizi belirttiğinizde ya da bu tarz konuştuğunuzda, doğrudan internetinizi kapatabiliyorlar. Şikayetvar sitesinde böyle böyle birden fazla şikayet var. Sizin için de iyi kötü bir deneyim olmuş oldu. Bir ürünü sırf ucuz diye tercih etmeyin, gerekirse pahalısını alın. Bu tarz şeylerle uğraşmayın, geçmiş olsun.
Hocam para iadesi konusunda ne diyorsunuz? Gelir mi sizce? En son ki mesajda sözleşmenize uygun olarak para iadesi yapılacaktır dedi. 287 Günlük üyelik parasının yanması çok kötü olur.

@289120 valla bilemiyorum. Daha önce Comnet kullanmadığım için bilemiyorum. Üyeliğinizi karşı taraf iptal etmiş, para iadesi yapmaları lazım. Sözleşmede iptal sonucunda para iadesi yapılmaz tarzında bir ibare yoksa yapmaları lazım.

İade yapacaklarını zannetmiyorum. Böyle rezil kepaze bir İSS daha görmedim. Bi köpek çekmedikleri kaldı. Pislikler umarım batarlar.

İade yapacaklarını zannetmiyorum. Böyle rezil kepaze bir ISS daha görmedim. Bir köpek çekmedikleri kaldı. Pislikler umarım batarlar.

THH, BTK hepsine şikayet açacağım. Dh'de birini gördüm adamın 500 günlük üyeliği varken iptal etmişler.
Başka biri de THH sayesinde parasını almış.

İade yapacaklarını zannetmiyorum. Böyle rezil kepaze bir İSS daha görmedim. Bi köpek çekmedikleri kaldı. Pislikler umarım batarlar.
Sizin üyelik ne zaman bitiyor?

THH, BTK hepsine şikayet açacağım. Dh'de birini gördüm adamın 500 günlük üyeliği varken iptal etmişler.
Başka biri de THH sayesinde parasını almış.
THH sıkıntılı işler abi. Ben de bi tane modemi iade etmek istedim almadılar. Var sandığım özellik meğer yokmuş. Gittim THH'ye başvurdum. İade ettim paramı aldım. Satıcı THH kararını mahkemeye verdi THH kararı iptal oldu ürün parası + faiz + mahkeme masrafları ₺300'lık ürün ₺3.000'e patladı. Lanet gelsin diyorum artık bulaşmıyorum.
Sizin üyelik ne zaman bitiyor?
Atarsa 77. Şafak sayar gibi sayıyorum inan. 😁

Atarsa 77. şafak sayar gibi sayıyorum inan. 😁

Hocam Allah sabır versin, her işte hayır vardır. Comnet'ten sonra hangi firmayı düşünüyorsunuz?

@Recep Baltaş Bu konuyu herhangi bir sosyal medya hesabınızdan duyurma şansınız varmı? Bu konu hakkında çok fazla mağdur var.

Yeni konular

Geri
Yukarı