Comnet'e geçilir mi?

Kullanıcı1355

Hectopat
Son zamdan sonra TurkNet'i iptal etme kararı aldım. TurkNet'te minimum 110Mbps alıyorum. Hızdan çok memnundum, ama bu fiyatlar pek iç açıcı değil. Aşağıdaki testi az önce yaptım mesela.

Screenshot_1.png

• Aranızda Comnet kullanan oldu mu? (forumda olduğunu biliyorum ama yine de tekrar sormak istedim)
  • Kullananlar sorun yaşadı mı?
  • 35Mbps mi, yoksa yine 100Mbps mi almalıyım? (100Mbps bütçeme uyuyor ama 35Mbps çok uygun olduğu için kafamı karıştırdı.)
  • Comnet'te TurkNet gibi ilerleyen aylarda yüksek zamlar yapar mı? (biz nereden bilelim diyebilirsiniz. Belki duyan eden vardır diye sordum)

Aylık 150 TL bütçem var internet için. Buna göre farklı bir ISS önerisi de alabilirim.

Son düzenleme:
Geçilmez şikayeti çok. Netspeed'e bakın;

Ben netspeeddende comnetdende memnun kalmadım, sorunuza gelecek olursak asla geçilmez, Netspeed'inde Comnet'inde müşteri hizmetleri sorunu bir türlü kabullenmiyorlar bizimle alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorlar, ben Comnet'de sürekli kopma, sürekli kesinti, ani ping artışları yaşadım.comnet'den Netspeed'e geçerkende firma geçirmedi bizi durduk yere borcunuz var deyip halbuki ön ödemeli hizmet veriyorlar yani kullanacağın kadar ödüyorsun borç gibi bir durum söz konusu değil, netspeeddede VDSL altyapıda benim gibi sorun yaşayan çok kullanıcı var fakat fiberde sıkıntı yaratmaz herhalde fiber Netspeed kullananlar öyle diyor, VDSL Netspeed kullanan biri olarak söylüyorum VDSL altyapıda en son tercih edeceğiniz firmalardan biri olsun, sürekli paket kaybı ve ani ping artışları yaşıyorum geçtiğimden beri, fakat dediğim gibi fiber hizmetine diyecek sözüm yok.

Comnet 1 şubatta yapacak zam. Ama Netspeed TurkNet'in ardından yapar mı bilemiyorum.
Comnet'te genel olarak pek sorun yaşayan görmedim packet loss sorunu ya da bazı oyunlarda ping sorunu yaşanabiliyor ama kısa sürede çözülüyor bu sorunlar.

Benzer sorunlar Netspeed tarafındada vardı fiber olanlar pek hissetmemiş olabilir ama birkaç gün bakım ile uğraştılar.

Yani diyeceğim ikisi de yakın sonuçlar verecektir müşteri hizmetleri sizin için önemli ise Netspeed değil ise Comnet tercih edebilirsiniz.

Comnet 1 şubatta yapacak zam. Ama Netspeed TurkNet'in ardından yapar mı bilemiyorum.
Comnet'te genel olarak pek sorun yaşayan görmedim packet loss sorunu ya da bazı oyunlarda ping sorunu yaşanabiliyor ama kısa sürede çözülüyor bu sorunlar.

Benzer sorunlar Netspeed tarafındada vardı fiber olanlar pek hissetmemiş olabilir ama birkaç gün bakım ile uğraştılar.

Yani diyeceğim ikisi de yakın sonuçlar verecektir müşteri hizmetleri sizin için önemli ise Netspeed değil ise Comnet tercih edebilirsiniz.
Sorunu çözdükleri falan yok hocam, mahkemelik oldum adamlarla. Rezil bir destek ekibi var kullanmayın kullandırtmayın, zaten şikayetleri de oldukça fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı