Çözüldü Comodo Dragon Internet Security yüksek disk kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
1588552520978.png

Bir anti virüs için %91 çok fazla değil mi?

PC için kendi yazılımımı geliştirdim PC'ler için root izni sağlıyor.

Flash belleğe kaydettiğim için format bölümünden Root'u önce açıyorum.
Bir CMD açılıyor ve o CMD ekranda kalıyor, formatı başlatıyorum formatın sonunda CMD'de.
Kendi yazılımımdaki komut girdilerini başlatınca yani örnek start Windows delete defender.dll
Gibisinden yani.
Ayrıca aynı sorun devam etmekte efendim.

Daha önceden bu olmuyordu şimdi olmaya başladı son 1 haftadır.

5, MB'sini kullanıyor şu anda ama onu söyleyebilirim.
Ama o yavaş yavaş artmaya başlıyor.

1588567506009.png

Şu an alakasız şekilde bir şey indirmediğim halde.
Chrome öne geçti.

@MustafaİRen son zamanlarda indirdiğiniz herhangi bir program/uygulama var mıdır? Şu anda düşündüğümde, bu kadar fazla disk kullanımı yapmasını virüs taramasına ya da veritabanı güncellemesine bağlayabiliyorum. Fakat virüs taraması yapılmadığını söylüyorsunuz. Doğru mudur?

@Mustafairen son zamanlarda indirdiğiniz herhangi bir program/uygulama var mıdır? Şu anda düşündüğümde, bu kadar fazla disk kullanımı yapmasını virüs taramasına ya da veritabanı güncellemesine bağlayabiliyorum. Fakat virüs taraması yapılmadığını söylüyorsunuz. Doğru mudur?

Oynadığım oyunlar var Minecraft Bedrock Edition gibi.
Chrome'da Facebook bir de bu site açık sadece.
Kullandığım programların özetini vereyim şu anda.

1588567831335.png

1588567850657.png

1588567862520.png

[Büyük ihtimalle Google Chrome'da girdiğin siteleri Comodo Internet Security yazılımı taramaya çalışıyordu. Fakat bu sefer Google Chrome bellek kullanımında bayağı bir öne geçti. Sistem özelliklerinizi belirtir misiniz? Size yardım etmem daha da kolaylaşacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı