Comodo mu yoksa BitDefender mı?

Türk impostor

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben Comodo İnternet Security premium kullanıyorum. Bir antivirüslere yeniden göz gezdirim dedim BitDefender güzel diyorlar.
Sizce BitDefender'a mı geçeyim? Yoksa Comodo'yla devam mı edeyim?

BitDefender benim PC'yi bozdu, ama sende nasıl işlev gösterir bilemem ama bence Kaspersky ya da Norton kullan. Comodo kullanmadığım için bilmiyorum ama bana göre BitDefender baş belası.

Şu an fiyat performans olarak en güzeli bu bence. 3 cihaza kadar pc android ios veya mac farketmiyor.

Şu an fiyat performans olarak en güzeli bu bence. 3 cihaza kadar pc android ios veya mac farketmiyor.
Norton düşünüyordum ama bu soru işareti oluşturdu ben de. Oyun için çeşitli özellikler var diyor, benim oyun için herhangi bir takviyeye ihtiyacım yok. Bu özelliklerden dolayı durup dururken CS 2'den VAC yemeyeyim şimdi .d

Norton düşünüyordum ama bu soru işareti oluşturdu ben de. Oyun için çeşitli özellikler var diyor, benim oyun için herhangi bir takviyeye ihtiyacım yok. Bu özelliklerden dolayı durup dururken CS 2'den VAC yemeyeyim şimdi .d
Bunlar ban sebebi özellikler değil. Ben de kullanıyorum ve CS Valorant oynuyorum. Kameraya ve mikrofona erişim isteyen programlara siz izin veriyorsunuz sadece. oyun oynarken sessize alma modu, bir de performans arttırma optimizasyonları falan. Yani normal Norton'dan farkı yok. Sadece sanırım biraz yeni bir ürün olduğundan yönlendirme amaçlı 3 cihaz olmasına rağmen uygun fiyata geliyor.

Hangi yabancı antivirüs testini okursanız okuyun BitDefender uzun yıllardır hep birinci çıkıyor; bu sene Norton birinciliği kapmış Norton sadece antivirüs programından ziyade komple paket bir yazılım; aklınıza geebilecek her şey var. İkisi de iyidir.

Bunlar ban sebebi özellikler değil. Ben de kullanıyorum ve CS Valorant oynuyorum. Kameraya ve mikrofona erişim isteyen programlara siz izin veriyorsunuz sadece. oyun oynarken sessize alma modu, bir de performans arttırma optimizasyonları falan. Yani normal Norton'dan farkı yok. Sadece sanırım biraz yeni bir ürün olduğundan yönlendirme amaçlı 3 cihaz olmasına rağmen uygun fiyata geliyor.
Evde 7-8 tane cihaz var telefonlar dahil, alırsam Premium almam lazım cihaz sayısından dolayı. O zaman bu oyun özelliğini kullanmam şart değil galiba değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı