Concerta sakinleştirir mi?

Umarım benimki de öyle olur.
Geçici bi' süre için veriyorlar. Doktor takibi olmadığı zaman bağımlılık yapan bir ilaçtır. "Aman, strese giriyorum. Bir tane içsem ne olacak?" şeklinde doktora sormadan içerseniz sağlık durumunuz iyice kötü olur. Psikolojik sorununuz varsa direk sakinleştirici vermezler. Eğer başka ilaç içiyorsanız belirtir misiniz?

Düzeltme: Bu sakinleştirici bi' ilaç değil. Bu ilacı bilmiyorum ve herhangi bir yorum da yapamam. Beni aşar.

Son düzenleme:
Geçici bi' süre için veriyorlar. Doktor takibi olmadığı zaman bağımlılık yapan bir ilaçtır. "Aman, strese giriyorum. Bir tane içsem ne olacak?" şeklinde doktora sormadan içerseniz sağlık durumunuz iyice kötü olur. Psikolojik sorununuz varsa direk sakinleştirici vermezler. Eğer başka ilaç içiyorsanız belirtir misiniz?

Yok sadece concerta ona da yarın başlayacağım normalde sakinleştirici verecekti ama ailem yüzünden vermedi.

Nası lan :D? Bildiğim kadarıyla bu zımbırtı (Metilfenidat Hidroklorür) kafein gibi sinir sistemini uyarıyor. Etki süresi boyunca da uykusuzluk yapıyor. "uyuşturuyor" diyenler belki kullandıktan sonra öyle hissetmiş olabilirler ama bana sallamasyon geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı