Conn computer Özel Sıvı Soğutma Parçaları

Daha fazla  
Merhaba, n11 üzerinde bir marka gördüm ismi 'conn computer' internette videoları var izledim. Eski bilgisayarım hava soğutmalıydı ve çok ısınıyordu bende sıvı soğutmaya geçmek istedim. Videoları izleyince özel sıvı soğutma hoşuma gitti ve havalı görünüyordu bende parçaları almak istiyorum fakat doğru parçalarımı alıyorum sorayım dedim. Yardımcı olabilecek sıvı soğutmadan anlayan birilerinin cevaplarını beklerim :) @er36po yardımcı olur musun?

NOT: Ekran kartı için soğutma parçalarını, radyatör fanları ve renklendiriciyi sonra alacağım.
conn.PNG

Son düzenleme:
Hocam bu liste de sanki birkaç eksik ürün var galiba yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım. Sistem özelliklerini yazarsanız daha iyi olur bir de @er36po üstad veya Conn Bilgisayar'ı arayarak onlar ile görün derim. Onlar size tam bir liste ve fiyat verirler ek olarak kasayı gönderirseniz kurulumuy da yapıyorlar.

Cevbınız için teşekkür ederim. En iyisi onlarla iletişime geçmek.

Sistem:
İ7 7700k
Gtx 1070
Kasa: Thermaltake core p5
Anakart: Asus Maximus
16 GB DDR KINGSTON

Akrilik boru için seçtiğiniz pompa ve o açık uçlu rakor yanlış olmuş.
Akşama eve geçtiğimde n11'de size liste yaparım.
Yalnız fiyatları gayet uygun olsa da; Barow (Çin malı) diğer markalara göre, östündeki cila- boyalar çabuk soyuluyor. Köşe kısımlarda Bitspower ya da EK markalarını tavsiye ederim.

Listenizi bekliyorum.

Bu arada sistem özelliklerimde yazım yanlışı yapmışım kusura bakmayın.
İşlemci: i7 6700K
Anakart: Asus Maximus Ranger
Ram: DDR4 16 GB KİNGSTON
Kasa: Thermaltake Core P5
Ekran Karı: Asus GTX 1070

Son düzenleme:
N11'de istediğim rakorlar yoktu, zaten çok kısıtlı bir site. (Pro, soğutma parçaları saten bir yer değil yani.)
Almak istediğiniz akrilik borular için almanız gereken rakorları bunlar.
Köşeler için de bunları öneririm. Bu kçşeler için ayrıca rakor almanız da gerekmez.

Yurt dışından almak istemiyorum. Gümrük vergisi falan çıkıyor iki katına çıkıyor fiyat. Türkiyede hiç bir yerde bulamaz mıyım?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı