Cooler Master CH321 vs Corsair HS35 vs Hyper X Cloud Stinger Core

Pika2000

Hectopat
Bu 3 kulaklık arasında çok kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Hepsi hakkında çeşitli iyi veya kötü yorumlar gördüm ve çok kararsızım. Maksimum 350 TL olabilecek şekilde başka önerilerinize de açığım. Maalesef bütçe arttırmam mümkün değil. 😕

CH321 alın geçin.
Bir videoda sesinin %60 üstünde bozulduğunu, başka bir videoda ise düz bir ses vermediğini söylüyordu. Düz bir sesin ne olduğundan emin değilim. Bu yüzden şüphe ediyorum.

Önceki kulaklığım Rampage SN-RX8, 2 gün önce bozuldu ve 2 buçuk seneden fazla kullandım. Derisi soyulmuştu ama kullanmaya devam ediyordum. Sesi iyiydi bence ama daha iyi bir kulaklık kullanmadığım için kıyaslamam pek mümkün değil. ben aldığımda KDV indirimiyle birlikte hatırladığımca 110 TL civarıydı, şuan ise 274 TL civarı falan ve etmeyeceğini düşünüyorum ediyor olsa muhtemelen çok fazla paylaşılırdı.

Cooler Master CH321 modelinde derisinde soyulma sorunu olur mu bu da merak ettiğim sorulardan birisi.

Para biriktirme imkanınız varsa bir süre biriktirmeniz iyi olur bence, çevre birimlerine bahar aylarında güzel indirimler yapılıyor. Daha kaliteli ve uzun ömürlü bir kulaklık almış olursunuz.

Yapı olarak bozulan kulaklığıma da benziyor, sanırım öyle yapacağım. Garanti konusunda itopya korkutuyor. Vatandan almak isterdim ama maalesef satmıyorlar. Ve bakınca fark ettim bozulan kulaklığım 1000 gram falanmış. 😱

QP bilişimden klavye almıştım ve aylardır stok gelmediği için değişim yapamıyorum. :(

Umarım sesi üzmez.

Yapı olarak bozulan kulaklığıma da benziyor, sanırım öyle yapacağım. Garanti konusunda itopya korkutuyor. Vatandan almak isterdim ama maalesef satmıyorlar. Ve bakınca fark ettim bozulan kulaklığım 1000 gram falanmış. 😱

QP bilişimden klavye almıştım ve aylardır stok gelmediği için değişim yapamıyorum. :(

Umarım sesi üzmez.
İtopya faktörü de var, unutmuşum. Ancak bu kulaklık çok fazla stok sorunu yaşamayabilir, tabi emin olamıyorum.

Klavye Corsair K95 idi ve hala aylardır gelmedi. :/

Bu kulaklık ise şu anda bile stok yeni geliyor ve pazartesi geliyor ve ön sipariş var görünüyor, diğer yerlerde ise stok yok bilemiyorum o yüzden. Söylenene göre işlemi çok uzatıyor diyorlar. Garanti merkezi Vektron elektronik sanırım doğru mudur?

Klavye Corsair K95 idi ve hala aylardır gelmedi. :/

Bu kulaklık ise şu anda bile stok yeni geliyor ve pazartesi geliyor ve ön sipariş var görünüyor, diğer yerlerde ise stok yok bilemiyorum o yüzden. Söylenene göre işlemi çok uzatıyor diyorlar. Garanti merkezi Vektron elektronik sanırım doğru mudur?
Evet orası olmalı. O zaman HS35’e yönelebilirsiniz sanırım.

Geri
Yukarı