HyperX Cloud Stinger vs Corsair HS35 vs Cooler Master CH321

Bütçe
350
Evet. Gamenote H2002D kullanmaktayım birkaç gündür. Ses kartım ALC269. Eski bir ses kartı ve haliyle bu kulaklığı besleyemiyor kolay kolay. Yine de ses kalitesi tatmin edici. Ben memnunum. Sizin ses kartınız nedir?
Benim ses kartım anakartın kendi tümleşik ses kartı. Ekstra ses kartım yok. Anakartım da ASUS B350M-A Prime

@Countless Skies Aslında ses kartı değil ses yongası dememiz gerekiyor ama 2000'lerden kalan bir ağız alışkanlığı işte. :) Realtek ALC887 ses yonganız var. 8 Kanallı bir yonga. Benim ALC269'dan daha yeni ve iyi olduğu için ses kalitesi de daha iyi olacaktır.

Hocam merhabalar benim bütçem 400-600 arası size özel mesaj yazamadım indirimleri felan da bekleyebilirim ne önerirsiniz bu aralıkta?

Jacklı kullanmak istemiyorum hocam çok çabuk bozuluyorlar bence siz olsanız hangisini alırdınız ?

Jacklı kullanmak istemiyorum hocam çok çabuk bozuluyorlar bence siz olsanız hangisini alırdınız?
Bunlar bozulmaz hocam. Bozulsa bile garantisi iyi, sıkıntı yaşama olasılığınız çok düşük. Bütçenize uygun olanı alın derim. Şu an Corsair olan indirimde ve bayağı iyi fiyatı düşmüş. Bence onu alın. Bu kulaklıkta indirime girmiş ve USB;
Öneririm.

Bunlar bozulmaz hocam. Bozulsa bile garantisi iyi, sıkıntı yaşama olasılığınız çok düşük. Bütçenize uygun olanı alın derim. Şu an Corsair olan indirimde ve bayağı iyi fiyatı düşmüş. Bence onu alın. Bu kulaklıkta indirime girmiş ve USB;
Öneririm.

Corsair Void Elite RGB modeli nasıldır sizce 645 TL ama çıkabilirim indirimdeymiş.​

Yeni konular

Geri
Yukarı