HyperX Cloud Stinger vs Corsair HS35 vs Cooler Master CH321

Bütçe
350

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bu üç kulaklık da şu an İtopya'da indirimde. Bunlardan birisini almayı düşünüyorum. Sizce hangisini alayım? Benim için müzik sesi de oldukça önemli, rock-metal dinliyorum, bunların arasından hangisi bu müzik tarzlarında beni en memnun eder?

Cloud Stinger: Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA
Cooler Master CH321: Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA
Corsair HS35: Corsair HS35 STEREO Kırmızı Gaming Kulaklık | ITOPYA

Aslında illa oyuncu kulaklığı olmasına gerek yok. Çünkü müzik, oyundan daha önemli benim için. Oyun da oynuyorum ama müzik daha ön planda. Önceliğim müzik sesi kalitesi yani. Ama ben kulağı tamamen kapatan ve mikrofonu da olan bir kulaklık arıyorum, bu tarz kulaklıkların hepsi oyuncu kulaklığı oluyor. Bu dediğim şekilde oyuncu olmayan kulaklık öneriniz varsa söyleyebilirsiniz. Bütçem en fazla 350 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
CH321 her kafa yapısına uymuyor. O yüzden kafanızdan eminseniz alın alacaksanız. Ayrıca sadece USB destekli. HS35'i direkt eleyin çünkü kronik sorunlu bir kulaklık. Kafa bandı kırılması, mikrofonun ölmesi ve sağ kulaklığın zamanla ses vermemesi gibi sorunları var. HyperX Cloud Stinger'da eski bir kulaklık. @TÇB yardımcı olacaktır.

Stinger'in fiyatı pahalı, Cooler Master fiyatını hak etmiyor, CH321 ise her kafaya uymayabiliyor. Bence bunu alın;
Hocam HS50'yi de düşünmüştüm ancak atmış olduğunuz mavi rengin stoğu yok. Sadece yeşil rengin stoğu var onun fiyatı da 460 TL. Yani benim bütçemi aşıyor. Cooler Master CH321'in incelemelerini izlediğim kadarıyla genelde büyük kafalarda sorun yaratabiliyor denmiş. Benim kafam küçük olduğu için kafama uymama sorunu olacağını düşünmüyorum. Ama gene de bilemeyiz tabii. Bu üçü arasından CH321 mi önerirsiniz peki? Sizin kullandığınız Sharkoon Shark Zone H10 nasıldır? Fiyatına baktım da benim bütçeme uygun gibi duruyor.

Fiyatı pahalı şu an. Ben 140 TL gibi bir fiyata almıştım. Buna bakabilirsiniz;

Geri
Yukarı