Cooler Master CK530 V2 alınır mı?

Ben öyle düşünmüyorum. Aradaki fark çok az ve bence CK530 çok daha iyi görünüyor tasarım malzeme kalitesi açısından.

Katılıyorum. TTC Switch hakkında biraz araştırma yaptım, genel olarak iyi bir Switch. Hani basmama sorunu dışında Cherry MX 11 yıl götürüyorsa TTC 10 yıl götürürmüş. Kaymaz bilek desteğine de sahip. 10/10 klavye bence 530 v2.

Katılıyorum. TTC Switch hakkında biraz araştırma yaptım, genel olarak iyi bir Switch. Hani basmama sorunu dışında Cherry MX 11 yıl götürüyorsa TTC 10 yıl götürürmüş. Kaymaz bilek desteğine de sahip. 10/10 klavye bence 530 v2.
Ucuz ve kalitesiz bir switch. O ömür olayı gereksiz. Almak istiyorsan alabilirsin.

Kafana koymuşsan bu klavyeyi diyecek pek bir şeyimiz yok. En azından Cooler Master iyi bir marka olduğundan dolayı bir sorun çıktığında adam akıllı destek alabilirsiniz. Ayrıca klavye düzeni İngilizce olduğundan "Ğ, Ü, Ş, İ, Ö, Ç" gibi Türkçe tuşlar yok, haberin olsun.

Kafana koymuşsan bu klavyeyi diyecek pek bir şeyimiz yok. En azından Cooler Master iyi bir marka olduğundan dolayı bir sorun çıktığında adam akıllı destek alabilirsiniz. Ayrıca klavye düzeni İngilizce olduğundan "ğ, Ü, Ş, I, Ö, C" gibi Türkçe tuşlar yok, haberin olsun.

Tuşları ezbere biliyorum, enter büyük. Işıklandırma benim için önemli yoksa encoder da düşünmüştüm ama bu kadar para bayıldıktan sonra RGB olması iyi olur yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı