Cooler Master güç kaynağının içinden çıkan parçalar

ali cavit

Kilopat
Daha fazla  
Kolay gelsin güç kaynağının kutusunu incelerken değişik aparatlar çıktı bunların ne işe yaradığı konusunda yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG-2481.jpg
    IMG-2481.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG-2482.jpg
    IMG-2482.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG-2483.jpg
    IMG-2483.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-2484.jpg
    IMG-2484.jpg
    81,2 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG-2485(1).jpg
    IMG-2485(1).jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG-2485.jpg
    IMG-2485.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 30
Bunlar normalde anakart kutusundan cikiyor. PSU kutusuna sonradan koyulmustur.

Birinci görseldeki parca, kasanin ön panel baglantilarini kolay bir sekilde anakarta takabilmeniz icin verilen bir parca. Bir diger adiyla Q-Connector. Ikinci görseldekini tam cikaramadim ama, paketin üzerindeki numaradan bulunabilir. Ücüncü görseldeki parcalardan biri buzzer. Anakarta taktiginiz zaman herhangi bir hata oldugunda sistemden "bip" sesi gelmesini sagliyor. Bu seslere göre hata analizi yapabiliyorsunuz. Onun yanindaki kabloyu cikaramadim. Diger görseller ise bulanik cikmis.

Bunlar normalde anakart kutusundan cikiyor. PSU kutusuna sonradan koyulmustur.

Birinci görseldeki parca, kasanin ön panel baglantilarini kolay bir sekilde anakarta takabilmeniz icin verilen bir parca. Bir diger adiyla Q-Connector. Ikinci görseldekini tam cikaramadim ama, paketin üzerindeki numaradan bulunabilir. Ücüncü görseldeki parcalardan biri buzzer. Anakarta taktiginiz zaman herhangi bir hata oldugunda sistemden "bip" sesi gelmesini sagliyor. Bu seslere göre hata analizi yapabiliyorsunuz. Onun yanindaki kabloyu cikaramadim. Diger görseller ise bulanik cikmis.

çok teşekkürler eksik olmayın

Geri
Yukarı