Cooler Master Liquid 240ML sıvı soğutmadan ses geliyor

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Aşağıda sesi videoyu bırakacağım. Çok dikkatli dinlerseniz bir tıkırtı sesi var. 4 ay oldu alalı sıvı soğutmayı. Vatan'dan aldım montajı her şeyi orada yapıldı durum normal mi? Bayağı korkuyorum elim ayağım titriyor desem yeridir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıvı soğutmam Cooler Master Liquid 240ML v2.

Sonradan başladıysa pompada bir sorun oluşmuş olabilir.
Yani kesin bilgiyi sadece teknik servis sağlayabilir fakat pompada hava sıkışacağını sanmıyorum. Çünkü konumlandırmanız doğru. Zaten hava sıkışınca öyle ses çıkarmaz daha yüksek ses çıkar ve sanki bardağın dibindeki suyu pipetle çekmeye çalışıyormuşsun gibi ses çıkar.

Sonradan başladığına emin misiniz? Ayrıca korkmanıza gerek yok zaten en kötü soğutucuyu garantiye gönderirsiniz.
Ben sızdırma sorunuyla sesin bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Hocam sadece oyunda hızlanıyor çalışması boşta evet hala sessiz şimdi dinledim normal mi sıvı soğutmanın ömründen yermi zarar verir mi?
Pompa zaten tam devirde çalışıyor sorun yok. Pompa slotuna takınca tam devirde çalışır.

Neden durduk yere böyle bir şey dedin?
Sana herhangi bir hakarette bulunmadım?

Hocam arkadaşı takmayın konu hakkında boş konuşuyor.
Pompa zaten tam devirde çalışıyor sorun yok. Pompa slotuna takınca tam devirde çalışır.

Neden durduk yere böyle bir şey dedin?
Sana herhangi bir hakarette bulunmadım?

Yani burada ne yapmam gerekiyor şimdi cha 1 fanda bekliyorum sizden ne yapmam gerektigine dair mesaj bekliyorum Full sppedemi alacağım acaba.

Hocam sadece oyunda hızlanıyor çalışması boşta evet hala sessiz şimdi dinledim normal mi sıvı soğutmanın ömründen yermi zarar verir mi?
Zarar vereceğini sanmıyorum ama kesin bir şey söylersem yalan olur işte. Hani kasaya kulak dayınca pompadan ses gelebilir bu normal benim şuan kullandığım Arctic Lf2 de de mevcut mesela.
Sıcaklıklarda sorun yoksa ve ses rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edin. Baktınız kötüleşiyor garantiye verirsiniz.
Yani burada ne yapmam gerekiyor şimdi cha 1 fanda bekliyorum sizden ne yapmam gerektigine dair mesaj bekliyorum Full sppedemi alacağım acaba.
Hayır olduğu gibi bırakın. Pompa zaten tam devirde.
İlk attığınız fotoğraftan gördüm.
Ayrıca cha_fan kasa fanı oluyor sizin işiniz AIO_pump ile. Ama şuan dokunmayı pompa zaten tam devirde.

Zarar vereceğini sanmıyorum ama kesin bir şey söylersem yalan olur işte. Hani kasaya kulak dayınca pompadan ses gelebilir bu normal benim şu an kullandığım Arctic LF2 de de mevcut mesela.
Sıcaklıklarda sorun yoksa ve ses rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edin. Baktınız kötüleşiyor garantiye verirsiniz.

Tamamdır bu tıkırtı çok ufak geliyor sesleri.

Geri
Yukarı