Cooler Master Masterbox Lite 5 500W vs 600W

O kasalara o paralar verilmez. İçindeki PSU CM'in güncel olarak düşük seviye PSU'larından. Sırf bu PSU'yu satabilmek için kasayı ayrı olarak da piyasaya çıkarmıyorlar. LED'le de bizi yiyorlar. Daha ucuza alınır ama o paraya alınmaz. @Cooler Master Türkiye

Renk farkı ve PSU hariç her şey aynı. Yeni çıkan RGB kasaları var. Onların PSU bulunmamakta. Ledler RGB ve temperli cam mevcut.

Kasanın iç hacmi geniş, kasa havalandırması yeterlinin üzerinde. Sadece 120 - 360 mm arası sıvı soğutma konulabilir. Ama 360 mm sıvı soğutmanın tahliyesi önden olacak. İleride custom sıcı soğutma bile kurulabilir rahatlıkta. HDD bölümleri gizli, İsteğe göre SSD ön kısma ve gizli bölüme konulabiliyor. Fanların önünde en ufak bir engel yok. USB çok kullanan biri için tercih edilmemesi gerekebilir. Önde 3.0 ve 2.0 USB girişleri var 1er adet.

O kasalara o paralar verilmez. İçindeki PSU CM'in güncel olarak düşük seviye PSU'larından. Sırf bu PSU'yu satabilmek için kasayı ayrı olarak da piyasaya çıkarmıyorlar. LED'le de bizi yiyorlar. Daha ucuza alınır ama o paraya alınmaz. @Cooler Master Türkiye
PSU inanılmaz kötü ve gürültülü ama bir türlü burdaki Cooler Master temsilcisine bunu kabul ettiremedim. Kasa herşeyiyle bence harika ve ben bu fiyatlara değil 350 tlye aldım 600W 80+ PSU olanını ve PSU hariç herşeyinden memnunum. Nedense kendileri kabul etmiyor kötü PSU olduğunu

Kasa'da kötü içindeki PSU'da ne yazıkki. Kasanın en azından üstte bir egzoz bölmesi olması gerektiğini düşünenlerdenim. Yani Masterbox 5T RGB gelene kadar Masterbox serisi içindeki fanlar olsun RGB ambiyansı olsun ilgimi çekmeyecek.

Kasaya kötü derken ne düşündüğünüze bağlı asıl olması gereken önemli başlıca özellikleri bence güzel kasanın. Ancak PSU konusunda kötü ne deseniz destekleyebilirim. Deneyip gördüm bende.

Kasa'da kötü içindeki PSU'da ne yazıkki. Kasanın en azından üstte bir egzoz bölmesi olması gerektiğini düşünenlerdenim. Yani Masterbox 5T RGB gelene kadar Masterbox serisi içindeki fanlar olsun RGB ambiyansı olsun ilgimi çekmeyecek.
Bu fiyat için bence en iyi kasalardan fakat PSU çok kötü.

IMG_1908.JPG

Güncel şu an çektim bence görüntüsü de gayet iyi kasanın. İç dizayn ve dış dizaynda başarılı benim gözümde tek eksisi PSU. Tabi benden daha usta biri daha ince detaylara bakıp başka eksikte bulabilir, ona bir şey diyemem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı