Cooler Master Masterbox Lite 5 Modifikasyon Tavsiyesi

Kargo büyük ihtimalle yarın geleceğini belirtti. Sence bir parçayı alta birini üste mi takayım yoksa yanlara mı takayım sen alt üst mü taktın?

Ürünüm geldi bütün bağlamaları doğru şekilde yaptım fakat molex de bir temassızlık var sanırım çok az ucu değdiğinde led yanıp sönüyor tam taktığımda hiçbir tepki vermiyor. Ne yapabilirim?

Led sistemin bağlantı kablolarının üzerlerinde yön belirten ok işretleri var. Bunları bağlantı yaparken ok işaretleri aynı yöne bakmaları gerekiyor. Eğer bunda bir sıkıntı yoksa, başka bir molex kablosu ile deneyiniz.

Ürünüm geldi bütün bağlamaları doğru şekilde yaptım fakat molex de bir temassızlık var sanırım çok az ucu değdiğinde led yanıp sönüyor tam taktığımda hiçbir tepki vermiyor. Ne yapabilirim?[/QUOTE

Sistemimde 2 tane molex vardı ikisiylede çalışmıyordu sadece ucu değdiğinde yanıp sönüyordu fakat stabil olarak çalışmıyordu incehesap ile irtibata geçtim ve ürünün molex kablosunun sorunlu olduğunu söyledim onlarda yurtiçi kargo ile bize gönderin biz inceleriz tarzı şeyler yazdılar. Bende gittim kargoya verdim ürünü (kargo ücretini onlar karşılıyor) 3-5 gün daha bekliyeceğiz sanırım.(n)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı