Cooler Master Masterbox TD500 Mesh Beyaz ARGB 650W 80+ Bronze Mid Tower alınır mı?

Erk7

Hectopat
Daha fazla  

Bu kasa çok hoşuma gidiyor, ancak araştırma yaptığımda çoğu kullanıcı fan seslerinden rahatsız, ve bu tartışmalar 1 sene önceye dayalı, son zamanlarda kasayı alıp kullanan var mı? Yakın tarihlerde fan sesini iyileştirme gibi bir durum var mıdır acaba? Şu fan sesi aklımı feci şekilde karıştırdı açıkçası. Kasa da fena hoşuma gidiyor bir karar veremedim. Çok mu rahatsız edici fan sesi var cidden? Beyaz beyaz güzel olacaktı :( Hala bu sorun devam ediyorsa sanırım asus tuf gt301'e yöneleceğim.

Bu kasa çok hoşuma gidiyor, ancak araştırma yaptığımda çoğu kullanıcı fan seslerinden rahatsız, ve bu tartışmalar 1 sene önceye dayalı, son zamanlarda kasayı alıp kullanan var mı? Yakın tarihlerde fan sesini iyileştirme gibi bir durum var mıdır acaba? Şu fan sesi aklımı feci şekilde karıştırdı açıkçası. Kasa da fena hoşuma gidiyor bir karar veremedim. Çok mu rahatsız edici fan sesi var cidden? Beyaz beyaz güzel olacaktı :( hala bu sorun devam ediyorsa sanırım ASUS TUF GT301'e yöneleceğim.

Öncelikle ben siyah modelini kullanıyorum ve yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum açıkçası memnunum ama fan sesine gelirsek evet kasa birazcık sesli çalışıyor ama eğer kulaklık kullanıyorsanız çokda sıkıntı olmaz hatta belki duymazsınız bile ha derseniz ki ben hoparlör kullanıyorum ya hoparlörün sesini arttırıp duymuyacaksınız ya da benim gibi bir zaman sonra alışacaksınız ses konusu dışında kasa gayet iyi hava akışıdır montaj rahatlığıdır vb. şeylerle benden tam puan alan bir kasa şimdiden güle güle kullanın.

Geri
Yukarı