Cooler Master Masterkeys Lite L İncelemesi

Merhabalar,

Ürünü defalarca önerdik ve ben de kullanmak isteyip bir tane edindim. Ürünü fiyatıyla değerlendirdiğimizde gerçekten çok iyi bir ürün. Hala da tek klavyesi satışta ve öneriyorum.
  • Uygun fiyat
  • RGB aydınlatma
  • Kalite
  • Mekanik hisli Mem-Chanical anahtarlar
Mem-Chanical anahtarlar, Çin malı JD, CK gibi ürünlerde bulunan Switch'lere göre çok daha kaliteli ve benzer hissiyata sahip. Bu tarz Çin malı ürünlere yönelmektense Masterkeys Lite L çok daha iyi bir alternatif olacaktır.

Sonuç olarak şu an için 180 TL'ye (indirimde 150 TL'ye düşen mağazalar bulunuyor) alınabilecek en iyi klavye olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sizleri inceleme videosuyla başbaşa bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gönlüm şu klavyeden yana fakat mouse'um ve kulaklıklığım Logitech olduğundan pek alasım gelmiyor. Ya bunu alacağım ya da Logitech G213 :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı