Cooler Master MasterPulse Bass-FX kulaklık incelemesi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yepyeni inceleme videosu ile sizlerleyim. Bugün Cooler Master MasterPulse Bass-FX profesyonel oyuncu kulaklığını sizlerle birlikte inceleyeceğiz.
Kulaklığı yaklaşık 2 aydır sürekli olarak kullanmaktayım. Özellikle oyunlarda bana yaptığı katkılar daha üstün başarılar almamı sağladı. Rakiplerime karşı artık daha dikkatli olabiliyorum ve hangi yönden bana doğru yaklaştığını anlayıp kendisini avlıyorum.
Kulaklığın en güzel taraflarından birisi rakibinizin tam yön olarak nereden geldiğini direkt size bildirmesi. Açıklık getirirsem, bazı kulaklıklar da sadece sağ, sol, ileri ve geri olarak ses veren çeşitler var. Ama bu kulaklıkta direkt yön tarifi verebiliyorum. Çapraz yönler dahil. Özellikle CS:GO ve PUBG tarzı oyunlarda çok işime yarıyor. Almadan önce İnternette araştırma yapmıştım. Mikrofonundan çok şikayet vardı. Yıllardır Cooler Master ürünlerini kullanan birisi olarak güvenerek ürünü aldım. Aldığıma kesinlikle pişman olmayıp internetteki yorumların yanlış olduğunu, alan kullanıcıların ayarlarında veya ürününde sıkıntı olduğunu anlamış oldum. Kulaklığın videoda bahsetmediğim artı bir yönü daha var. Kulaklığımızı telefonunuza bağlayıp müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Ama dışarıda kullanımı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem daha çabuk yıpranma ve eskime olacak hem de etrafınızı rahat duyamama durumu olup çeşitli sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Elimden geldiği kadar net düzgün bir şekilde ürünün özelliklerini sizlere aktarmaya çalıştım. Atladığım, merak ettiğiniz kısımlar olursa sorabilirsiniz. Herkese keyifli seyirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Malzeme kalitesi nasıl,dayanıklımı kırılır mı,ses yüksekliği nasıl ?
Güle güle kullan.
Kulaklığı takınca o sürücülerin olduğu yerdeki malzeme çokmu incemi yırtılırmı soyulur mu ?

Malzeme kalitesi nasıl,dayanıklımı kırılır mı,ses yüksekliği nasıl ?
Güle güle kullan.
Kulaklığı takınca o sürücülerin olduğu yerdeki malzeme çokmu incemi yırtılırmı soyulur mu ?
Malzeme kalitesi gayet iyi sağlam. Basit malzeme kesinlikle kullanılmamış. Sert malzemeden oluşmakta. Ses yüksekliği harikulade birçok oyunda yüksek kademelere ve başarılara çıkmamı sağladı. En ince ses ayrıntısını bile rahat bir şekilde yön yön aktarmakta. Teşekkürler. Daha iyisi sizin olsun. Kulağınıza denk gelen bölgelerdeki kısımlar gayet kaliteli malzemeden yapılmış. Dikkatli kullanımda kolay kolay hiçbir sıkıntı yaratmayacak bir kulaklık. Ben yaklaşık 3 aydır neredeyse aralıksız kullanmaktayım. Herhangi bir yıpranma kesinlikle olmadı daha.

Bu kulaklığı alsam dupstep dinlerken keyif alırmıyım? Ses yalıtımı nasıl? Taktıktan sonra dışarı ile bağlantım kesilir mi?

Bu kulaklığı alsam dupstep dinlerken keyif alırmıyım? Ses yalıtımı nasıl? Taktıktan sonra dışarı ile bağlantım kesilir mi?
Kulaklık müzik keyfi yönünden gayet iyi şüpheniz olmasın. Bass ve Tizleri gayet iyi aktarıyor. Taktıktan sonra yüksek sesle dinleme durumunda büyük oranda dışarı ile bağlantınız kesilir.

Kulaklık müzik keyfi yönünden gayet iyi şüpheniz olmasın. Bass ve Tizleri gayet iyi aktarıyor. Taktıktan sonra yüksek sesle dinleme durumunda büyük oranda dışarı ile bağlantınız kesilir.
Siz 7.1 özelliği olmayanı mı aldınız? Bir de kulaklık kulağınızı tamamen kaplayıp içine alıyor mu? Kablosu örgülü mü?

Güzel olmuş eline sağlık. Birşey dikkatimi çekti cooler kelimesini color olarak telafuz ediyorsun gibime geldi :)

Siz 7.1 özelliği olmayanı mı aldınız? Bir de kulaklık kulağınızı tamamen kaplayıp içine alıyor mu? Kablosu örgülü mü?
Evet bu ürün 7.1 değil. Bunun bir üst modeli 7.1. Evet her kafa büyüklüğüne göre ergonomik şekil alıyor. Her kafa yapısına uygun yani. Kablosu maalesef örgülü değil.

Güzel olmuş eline sağlık. Birşey dikkatimi çekti cooler kelimesini color olarak telafuz ediyorsun gibime geldi :)
Beğendiğinize sevindim. Ağzımdan öyle çıkmış olabilir. İngilizcedeki renk kelimesi colour (kalır) diye telaffuz ediyoruz. Bu ürünümüzün markası cooler (kulır) diye geçiyor. O harfini biraz uzatarak söylemek gerekiyor. Videoda öyle bir yanlışım varsa kusuruma bakmayın. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı