Cooler Master MB511 ARGB 120mm egzoz fan önerisi

Hocam ASUS iyi bir marka. Ama yazılım her şey değil. Aldığınız şey bir donanım. Yani önce donanımsal önceliği bir gözetin. Ki burada Sapphire çok önde.

hocam ben aslında bir tık da marka uyumluluğu olsun istiyorum ve inidirmde alacağım için bi fark yok fiyat farkı hem marka hemde fanların sessizliği de önemli sapphire'nin fanları XD uçak kalkıyor

Sapphire aşırı sessiz hocam yapmayın. Mükemmel bir soğutması var. RX 5700 XT tarafında en soğuk ve en sessiz çalışan model Nitro+ zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam 40DB normalized sicaklıklarda en iyisi. Madem o kadar sesli 40 db normalized da nasıl en iyi performansı veriyor.

hocam anlamadım ben sizi aralarında 500tl fark var bu 500tl marka ve fan kalitesi asus rog strix 0 ses dahai iyi soğutma 63 geçmiyor canlı kanıtım var ve ben asus rog strixi indirimde alacağım büyük ihtimal 4000-4100tl olacak neden bu kadar sapphire almamı istiyorsunuz anlamadım hem marka uyumu hem fanların sessizliği hemde ısı farkı anlamadım aynı fiyata rog var yani...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Hocam alın daha bir sürü test var. Hem daha sessiz hem de daha soğuk Nitro+ modeli. Markadan bahsedeceksek de AMD kartlar için hibir zaman ASUS önereni görmedim. Alanların pişmanlığını gördüm ama. Sapphire merdiven altı üretlin bir marka değil. Sadece AMD ekran kartı üretiyor diye kalitesiz olacak değil. ASUS gibi işinin yarısını yarım yamalak yapmıyor en azından.

Yeni konular

Geri
Yukarı