Cooler Master MB511 içindeki PSU nedir?

PSU modeli budur Technopat'da incelemesi de vardır, önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Cooler Master Türkiye Bir etiketleyeyim, belki bakarlar.

Ben MWE serisi güç kaynaklarındandı diye biliyorum. Cooler Master bile adını anmamış modelin.
Kendi PSU modellerinden vardır büyük ihtimalle. Sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Cooler Master'ın revizyonsuz olan Elite modelleri patlıyordu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Revizyonlu olan V3 modeli de berbat, kronik Coil Whine problemli.

MWE serisi iyi ama, güzel modeldir.

Aynı modeli kullanıyorum. PSU'su traktör motoru gibi çok ses çıkartıyor ve aşırı uğultulu çalışıyor. PSU'suz düz modelini al, başka marka daha kaliteli bir PSU al.

Hocam PSU'nun üzerinde ne yazıyor? Modeli nedir ve hangi sistem ile birlikte kullanıyorsunuz?
Arkadaşın attığı sistem var ya yukarıda. O modelin aynısından var bende. Kasanın dışına yalıtım malzemesi uyguladım, fanlar için ASUS AISUite kullandım fayda etmedi.

Arkadaşın attığı sistem var ya yukarıda. O modelin aynısından var bende. Kasanın dışına yalıtım malzemesi uyguladım, fanlar için ASUS AISUite kullandım fayda etmedi.
içerisindeki psu modelini yazarsanız kronik olup olmadığına bakabiliriz yani sizin şansınıza arızalı ürün gelmiş olabilir ondan bahsediyoruz

içerisindeki psu modelini yazarsanız kronik olup olmadığına bakabiliriz yani sizin şansınıza arızalı ürün gelmiş olabilir ondan bahsediyoruz
Valla onu hatırlamıyorum dediğini anladım. Ama MB511 lerin zaten 2 ayrı modeli var. PSU'lu ve PSU'suz. PSU'lu olanların da her PSU'su aynı model kullanılıyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı