Cooler Master MH650 vs Cloud Alpha

EgeN7

Megapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Müh.

Son olarak ikisinden birini alacağım ancak kararsızım. Hangisi dersiniz?

Cooler Master MH650 ile Cloud 2 arasında baya bir süre kaldım araştırdım. Bu tarz ürünlerde inceleme videoları izlemek pek bir şey ifade etmez uzun kullanım testleri varsa veya arkadaşlarınız uzun süreli kullandıysa bu bilgilerin yararı olur.

3 senedir Cloud 2 kullanan arkadaşlarıma danıştım önerdiler deneyimlerini paylaştılar. Bugün Cloud 2 elime geldi ve cidden kalitesine verildiği paraya değer. Sadece oyun için almadım, MH650 daha yeni ve daha tarz bir tasarıma sahip. Umarım Cloud 2 den pişman olmam, ilk hissiyat olarak ses kalitesi ve malzeme kalitesi muazzam.

Cooler Master MH650 ile Cloud 2 arasında baya bir süre kaldım araştırdım. Bu tarz ürünlerde inceleme videoları izlemek pek bir şey ifade etmez uzun kullanım testleri varsa veya arkadaşlarınız uzun süreli kullandıysa bu bilgilerin yararı olur.

3 senedir Cloud 2 kullanan arkadaşlarıma danıştım önerdiler deneyimlerini paylaştılar. Bugün Cloud 2 elime geldi ve cidden kalitesine verildiği paraya değer. Sadece oyun için almadım, MH650 daha yeni ve daha tarz bir tasarıma sahip. Umarım Cloud 2 den pişman olmam, ilk hissiyat olarak ses kalitesi ve malzeme kalitesi muazzam.
Ben de sahibim Cloud 2'ye. Ayrıca elektro gitar için kullandığım AKG ve Marshall marka profesyonel kulaklıklarım da var. Cloud 2 gerçekten bu üst seviye kulaklıklarla kıyaslandığında bile kötü bir kulaklık değil.

Klavye ve farem Logitech olduğu için bir de Logitech G Pro X kulaklık siparişi verdim. Umarım Cloud 2 yi aratmaz o da.

Ben de sahibim Cloud 2'ye. Ayrıca elektro gitar için kullandığım AKG ve Marshall marka profesyonel kulaklıklarım da var. Cloud 2 gerçekten bu üst seviye kulaklıklarla kıyaslandığında bile kötü bir kulaklık değil.

Klavye ve farem Logitech olduğu için bir de Logitech G Pro X kulaklık siparişi verdim. Umarım Cloud 2'yi aratmaz o da.

Cloud 2 nasıl hocam sizce? MH650 siparişi verdim. İtopya 10 gündür kargolamayınca iptal edip Cloud 2 alabilirim.

Çok rahatsız ediyor bir süre sonra kulağı ve eski bir kulaklık diyorlar. Yorumunuz nedir? Değer mi sizce 749TL'ye? Bassları nasıl?
Beni rahatsız etmedi şu ana kadar. Bassları oyuncu kulaklığı olmasına ve fiyatına göre makul. Neyle kıyasladığınıza bağlı. AKG marka profesyonel stüdyo kulaklığım var, ona göre kötü tabi ki. Fakat Corsair Void, Steelseries Arctis vs. gibi seçeneklere göre oldukça iyi.

Geri
Yukarı