İnceleme Cooler Master MH670 Kablosuz oyuncu kulaklık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Merhaba bir şey sormak istiyorum bu kulaklığı aldım ama şarj olduğunu nasıl anlayacağım kırmızı yanık duruyor sadece şu an.
Bir de şarjı USB girişinden mi yapıyorsunuz yoksa telefon adaptörüne mi bağlıyorsunuz?

Kulaklığın üzerindeki açma kapama tusunun altındaki Kırmızı ışık, yeşile döndüğünde şarj oldu demektir. USB Ucunu pcye bağla istersen prize bağla ince ucunuda kulaklığa takacaksın şarj olacak.

Şarjı dolduğunda kırmızı yeşile dönecektir.

Şu konuya ek olarak bir şey söylemek istiyorum Cooler Master yetkilileri ile iletişime geçtim durumu anlattım. Dediler darbe almadan kırılması mümkün değil yardımcı olamayacağız bu durumu nasıl inandırayım ki bende inanmıyorum üstü kapalı bir şekilde yalancı muamelesi yapıldı. Benim cihazı kullandığım alan belli vuracak hiçbir yer yok yere de düşmedi bu cihaz kafamdan çıkarırken cihazın parçası düştü olay başıma geldiği andan itibaren direkt buraya yazdım. Ben bu ürüne 900 TL ödedim helal hoş olsun beğendiğim cihaz fakat kendim kırsam yüzsüzlük yapıp gidip buraya bu kadar kalabalık insanın olduğu topluluğa bunu yazmaz yetkililer ile de iletişime geçmezdim. Parça varsa ücretini verip alayım dedim ona da bir cevap gelmedi sağ olsunlar görüldü attılar. Cihaza diyecek bir lafım yok ama satış sonrası destek benim gözümde sınıfta kalmıştır.

Son düzenleme:
Bir de şöyle bir sıkıntım var masterplus porgramını indirdim 3 kere PC'yi aç kapa yaptı ama hala açtığımda driver yüklendi PC niz kapatıp açılacak diyor o uyarıyı kapatıyorum driverlarınızı yüklediğinizden emin olun diyor bunu nasıl çözeceğim?

Yanlış hatırlamıyorsam programda bir sıkıntı vardı eski sürümünü indirip deneyiniz.

@Mert Frnc hocam, bu sorunu yaşıyor musunuz?

Hocam uygulama açılmıyor her seferinde cm-drv_installer.exe yi açıyor onu kapatıyorum bu sefer uygulama açılıyor ama sürücüler yüklğ değil diye kulaklığı ayarlayamıyorum Win8.1 diye mi ki? Anlamadım. Bir de kulaklık arada bir kapanıp açılıyor ses hoparlörlere geçip 1 saniye içinde geri geliyor, kulaklıktan da kapanıp açılma sesi geliyor.

@Mert Frnc Hocam, bu sorunu yaşıyor musunuz?
Bende öyle bir sorun yok.

Vallahi ne desem bilemedim Windows ile alakalı olacağını sanmıyorum. Kulaklıkta sorun olabilir benim her ne kadar satış sonrası desteğim kötü geçse de bu konuyu Facebook üzerinden mesaj ile bildirin. Belki çözümünü bulurlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…