Cooler Master monitörde ölü piksel var

Ssmanty

Centipat
Daha fazla  
Sinerji bilgisayardan.
Cooler Master 27" GM27-FQS 1ms 165Hz HDMI, DisplayPort G-Sync-FreeSync 2K Gaming monitör isimli monitörü aldım ekranın ortasında siyah bir ölü piksel var bunun garantisi kaç sene vektrona götürsem değiştirirler mi Cooler Master'in teknik servisiymiş galiba.

Hocam garantisi devam ediyosa mutlaka garantiye gönderin veya alalı 2 haftayo geçmediyse iade edin tüketici hakları yanınızda olacaktır...

Sinerji bilgisayardan.
Cooler Master 27" GM27-FQS 1ms 165Hz HDMI, DisplayPort G-Sync-FreeSync 2K Gaming monitör isimli monitörü aldım ekranın ortasında siyah bir ölü piksel var bunun garantisi kaç sene vektrona götürsem değiştirirler mi Cooler Master'in teknik servisiymiş galiba.
Sizden kaynaklı bir sorun olmadığı için değişimini ya da ürün yoksa iadesini yaparlar.

1 ay olmuştur ama fırsat bulamiyorum götürmeye 2 sene içinde götürsem kabul ederler mi acaba?

Hocam garantisi devam ediyorsa mutlaka garantiye gönderin veya alalı 2 haftayo geçmediyse iade edin tüketici hakları yanınızda olacaktır...

İade değil de değişim düşünüyorum ölü pixel testi yapıp öyle teslim alacağım bu sefer.

Garanti kapsamına girdiği sürece kabul ederler. 2 hafta koşulsuz iade için geçerli süre oluyor genelde.

Garanti süresi ne kadar bir bilginiz var mı?

Sinerji bilgisayardan.
Merhaba, değişim için götüreceğiniz zaman Sİnerji mağazaya götürebilirsiniz, stok onlarda değişim yapılır, yenisine ölü pixel testi yapılır, acele etmenize de gerek yok, vaktiniz olunca.

Ürün seri nosunu yazıp ölü pixelin fotosunu atar mısınız?
[email protected]

Merhaba, değişim için götüreceğiniz zaman Sinerji mağazaya götürebilirsiniz, stok onlarda değişim yapılır, yenisine ölü pixel testi yapılır, acele etmenize de gerek yok, vaktiniz olunca.

Ürün seri nosunu yazıp ölü pixelin fotosunu atar mısınız?
[email protected]

Ürünün sıtrafor malzemelerini attım kutusu duruyor Sinerji ile görüştüm bize getirirseniz biz bunu teknik servise götürürken zarar görebileceğini söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı