İiyama G-Master G2470HSU-B1 monitörde ölü piksel var

tovinw

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi başlıktaki ürünü aldım. Tam emin olamadım ama bir tane ölü piksel çıktı. Ayrıca monitör DisplayPort ile 165 Hz desteklediğini söylerken ben DisplayPort ile bağladığımda sadece 120 Hz alıyorum. Sizce değişim talebi mi isteyeyim yoksa tamamen ürünü iade mi etmeliyim?

Dosya Ekleri

• deadpixel1.jpg
    deadpixel1.jpg
    270,3 KB · Görüntüleme: 40
Modeli begendiyseniz degisim, olabiliyorsa. Ama bence iade etmek daha iyi olur.

120Hz almanız DisplayPort kablosunun modeli ve ekran kartınızın girişi ile ilgili olabilir, desteklemiyor olabilirler.

Ayrıca ölü piksel için sizin tercihiniz tekrar aynısından istiyorsanız değişim talebi isteyin fakat eğer bilgisayarınız desteklemiyorsa bence iade edebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi başlıktaki ürünü aldım. Tam emin olamadım ama bir tane ölü piksel çıktı. Ayrıca monitör DisplayPort ile 165 Hz desteklediğini söylerken ben DisplayPort ile bağladığımda sadece 120 Hz alıyorum. Sizce değişim talebi mi isteyeyim yoksa tamamen ürünü iade mi etmeliyim?

sadece NVIDIA ayarlarından baktığım için 120 Hz görüyomuşum D: Onu düzelttim ama ölü piksel var hala

Şu ekranı 1-2 saat açık tutun, eğer düzelmezse iade/değişim isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı