Core 2 Duo Q8300 sistemde CS:GO ekran gelmiyor

Windows 7 kunlanıyorum. 64 Bit 4 GB RAM Intel Core 2Duo Q8300 2.50GHz.

Ben CS:GO'yu oynuyorum. Oyunu silip tekrardan indirdim olmadı, tüm dosyaları taratım gene olmadı C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll. dosyasını silip tekrar yükledim. Gene olmadı.

Steam içindeki Userdata'yı sildim. Çalıştırdım gene olmadı, yardımcı olabilecek var mı?

Fotorafta teker teker sıralı bir şekilde gösterdim.

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    73,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    26 KB · Görüntüleme: 41
  • 1.PNG
    1.PNG
    25,9 KB · Görüntüleme: 37
  • 4.PNG
    4.PNG
    48,5 KB · Görüntüleme: 32

Ben CS:GO'yu oynuyorum. Oyunu silip tekrardan indirdim olmadı, tüm dosyaları taratım gene olmadı C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll. dosyasını silip tekrar yükledim. Gene olmadı.

Steam içindeki Userdata'yı sildim. Çalıştırdım gene olmadı, yardımcı olabilecek var mı?

Windows 7 değil O, Windows XP veya daha farklısı, CS:GO en düşük Windows 7 çalıştırır işletim sisteminizden dolayı.

Fakat Windows 7 ise bilmiyorum.

Artı -1 Eksi
Windows 7 değil O, Windows XP veya daha farklısı, CS:GO en düşük Windows 7 çalıştırır işletim sisteminizden dolayı.

Fakat Windows 7 ise bilmiyorum.

Windows 7'nin klasik temasını kullanıyor. Ayrıca çektiğin ekran görüntüleri oldukça kalitesiz biraz daha iyi yollama fırsatın var mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı