Core 2 Duo sistemde ETS 2 kasıyor

Bilgisayarınız zaten RAM ve ekran kartı olarak çok düşük. Windows 8.1'de açılması bile mucize.
Ama size önerim var. Windows 10 superlite Ghost Spectre kullanmaya ne dersiniz? Özellikle çok fazla RAM tüketmiyor.
Kurulum videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aslında bir Windows Vista kurtarma CD'si var kurmayı düşünüyordum fakat emin değilim.

Normal. İşlemcin yetersiz. VRAM ucu ucuna kurtarıyor, RAM'de minimum gereksinim seviyesinde zaten. Çözünürlüğü düşürüp oynamayı dene.
Hocam, cevap verir misiniz?

Hocam, cevap verir misiniz?
Neye cevap vereyim? Adamda 4 GB RAM ve SSD var. İşlemcisi hala kötü ama diğer gereksinimlerle kurtarıyor. Kafa bulmaya mı geldiniz? Konu sahibi bir de 64 Bit kurmuş. Kuramaz demiyorum, istese Windows 11 kurar ama o bilgisayarda ne yapabilir? Ha bu arada Core 2 Duo'nun bir sürü varyasyonu var. Konu sahibinin ekran görüntüsüne bakarsan 1,70 GHz hıza sahip olduğunu görürsün. Core 2 Duou gördünüz mü "Kurabilirsin, sıkıntı olmaz" demeyin. Sizin için demiyorum genele konuşuyorum.

Yeni gördüm, konuyu oluşturan sizmişsiniz.

Geri
Yukarı