Core 2 Quad Q8400 ve GT 220 GTA 5 kaldırır mı?

Daha fazla  
Bildiğiniz üzere GTA 5 oldukça büyük bir oyun ve ben sistemimin bu oyunun altından kalkamayacağını düşünüyorum. Sistem özelliklerim ;
  • Anakart : ECS G31T-M3 v1.0
  • İşlemci : Interl Core 2 Quad Q8400 2.66GHz
  • Ram : 4GB 800Mhz DDR2(Çift Modül 2+2)
  • Ekran Kartı : Axle GT220 128Bit
  • HDD : 1.3 TB Samsung 5200RPM
  • PSU : 450W Frisby(Modelini Bilmiyorum)
Sizce sistemim bu oyunun altından kalkabilir mi ve ya kaldırabilir mi, kaldırırsa hangi ayarlarda kaldırır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zevk alamazsın fazla. Benzer bir sistem bir bak istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim için bu grafikler yeterli gayet şu an sistemim nasıl oluyorsa GTA IV'ı full ayarlarda 20-25 fps ile oynatıyor ancak GTA IV'ın solukluğundan sıkıldım artık videodaki belirtilen işlemci benimkinin 1-2 alt modeli diye düşünüyorum ancak 2GB daha yüksek rame sahip sistemi bu durum onun sistemini benimkinden yaklaşık %20 daha performanslı kıldığına inanıyorum aynı fps alamasamda videodaki kişinin belirttiğine göre fraps ile 30 fps frapssız 35-50 arası fps alıyormuş ben bu %20lik payı düşürürsem minimum bellek kullanım seviyesinde(turbo mod) oyunu açtığımda yaklaşık 25-35fps arası bir kalite elde ederim bu benim için yeterli olur ancak bilgisayar açarsa :D

Zevk alamazsın fazla. Benzer bir sistem bir bak istersen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bilgisayar gayet güzel kasmadan(özel high ayarlarda) zevkli bir şekilde oyunu açıyordu ancak salaklığım sayesinde ekran kartını temizlerken bir yerine terim damlamış kısa devre yapıp yandı :(.
Şu an gta vice city oynuyorum :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı