Corona Dolandırıcıları

301230

Decipat
Yer
???
Az önce Instagramda gezinirken hikayelerde bir reklamda Nanoteknoloji Corona virüs'ten koruyan maske buldum, ve hemen internet sitelerine giriş yaptım;

Site'nin adı corona değil Corona olmalı ve site sadece bir fotoğraftan ibaret, HTML kodlamada web sitesi tasarlarken sadece herhalde fotoğraf koymayı öğretmişler garibime.

Arkadaş bu siteye fotoğraf dışında bir şey koymamış ve bilgisayarda göz tecavüzü diye dava açsam kazanırım, Corono değil Corona olmalıydı dediğin gibi ve Instagram gibi yerlerde gerçek satıcı olmaz.
Adsız.png
Adsız2.png
23.png

Fotoğraf aslında bir web sayfasının kısaltması diyelim, çıkan web sitesi ise, cırtlak ve saçma renklerle, dolandırılacağınızı önceden sezdiriyor.
Ben de mi böyle bir site açsam acaba? Paraya para demem herhalde.
+50 yaş dayılardan parayı kırarsın valla, hem çokta anlamıyorlar teknolojiden, 40-50 tane alsa yanlışlıkla, adamın torunlarına kalacak mirasa, ortak olursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı