Coronavirüs için endişelenmeli miyiz?

Sana göre kutsal kitap bana göre Arap masalı. Konuyu dine bağlatmayın yine. Adamın adı Lokman değil mi arkadaş sorun nedir anlamadım.

Corona virüsü için endişelenmemiz gerektiğini düşünmüyorum. Çok çok daha büyük sorunlarla karşılaştık. Bu diğerleri kadar etki etmez muhtemelen.
Sen ne kadar inanmasanda saygı duymak zorundasın bu kadar basit.

Kuran'da adı geçen birine askerlik arkadaşınmış gibi hitap etmenden seni ne kadar ciddiye almamız anlaşılıyor zaten.

Yüzyıllar bile geçmiş olsa ölümsüzlük diye bir şey olmayacak. Ölümsüzlük için yaşlılığı tamamen durdurman lazım ve iyileşme ve yenilenme kabiliyetinin çok hızlı olması lazım. Ancak öyle ölümsüzlük olabilir. Ve ayriyetten coronavirüs'üne gelirsek tamamen bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum çinliler senelerden beri böcek , yılan , yarasa yiyor bunca zaman ortaya çıkmadıda şimdi mi ortaya çıkacağı tuttu :D . Tamamen nüfusu azaltmaya yönelik ortaya çıkarılmış birşey.

Yüzyıllar bile geçmiş olsa ölümsüzlük diye bir şey olmayacak. Ölümsüzlük için yaşlılığı tamamen durdurman lazım ki durduramazsın. Ve ayriyetten coronavirüs'üne gelirsek tamamen bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum çinliler senelerden beri böcek , yılan , yarasa yiyor bunca zaman ortaya çıkmadıda şimdi mi ortaya çıkacağı tuttu :D . Tamamen nüfusu azaltmaya yönelik ortaya çıkarılmış birşey.
Yaşlılığı durdurmak yerine hücre ömrünü arttırmayı düşündünmü?

Yaşlılığı durdurmak yerine hücre ömrünü arttırmayı düşündünmü?

Hücre ömrünü ne kadar arttırırsan arttır ölümsüz olamazsın.
Hadi bir şekilde ölümsüzlük bulundu diyelim. Milyar yıllar sonra güneş büyüyüp dünyayı yutacak o zaman ne yapacaksın :)

Hücre ömrünü ne kadar arttırırsan arttır ölümsüz olamazsın.
Hadi bir şekilde ölümsüzlük bulundu diyelim. Milyar yıllar sonra güneş büyüyüp dünyayı yutacak o zaman ne yapacaksın :)
Benim inancıma göre güneş büyüyüp dünyayı tutmayacak. Ayrıca o zaman gelince herkes ölecek. Şuanda ölümsüzlük diye bişey bize imkansız geliyor olabilir ama böyle bişey şuanda var.

Benim inancıma göre güneş büyüyüp dünyayı tutmayacak. Ayrıca o zaman gelince herkes ölecek. Şuanda ölümsüzlük diye bişey bize imkansız geliyor olabilir ama böyle bişey şuanda var.
Vay arkadaş yıldızların zamanla gezegenleri yuttuğu bilimsel gerçeği varken adam hiç kanıtlanmamış simya şeyine inanıyor. Canlı canlı sağlam dogmaya şahit oluyoruz. Ne inançmış arkadaş insanları düşündürmüyor hiç.

Yüzyıllar bile geçmiş olsa ölümsüzlük diye bir şey olmayacak. Ölümsüzlük için yaşlılığı tamamen durdurman lazım ve iyileşme ve yenilenme kabiliyetinin çok hızlı olması lazım. Ancak öyle ölümsüzlük olabilir. Ve ayriyetten coronavirüs'üne gelirsek tamamen bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum çinliler senelerden beri böcek , yılan , yarasa yiyor bunca zaman ortaya çıkmadıda şimdi mi ortaya çıkacağı tuttu :D . Tamamen nüfusu azaltmaya yönelik ortaya çıkarılmış birşey.
Bu arada en son yazdıklarınız saçmalıktan ibaret Kara Veba bile Asya'dan Avrupa'ya yayıldı Dünya tarihinde ki çoğu salgın Asya kökenli ayrıca en çok hastalık yaymaya yeni hastalık bulundurma riskine sahip ülkeler arasında Çin.Araştırabilirsiniz.
"Kara Veba ya da Büyük Veba Salgını, 1347-1351 yılları arasında Avrupa'da büyük yıkıma yol açan veba salgınıdır. Asya'nın güney batısında başlayarak 1340'lı yılların sonlarında Avrupa'ya ulaşmıştır."
SARS da Asya'ya ait.Twitterdan okuduklarınıza inanmayıp kafatasının içindekini kullanabilirsiniz.Sizin düşüncenize göre adamlar 14.yy da bile nüfus azaltma projesi yapıyordu kesinlikle.
5 dakika bile sürmeden yeni bir virüs daha buldum kesin bu da nüfus azaltma projesidir.(NİV)Nipah.

Yeni konular

Geri
Yukarı