Corsair 1000W Shift ile 7900 XTX uyumlu olur mu?

yasliplanet

Picopat
Makaleler
1
XFX 7900 XTX speedster ekran kartına Corsair 1000W RM1000X Shift güç kaynağındaki girişler 7900 XTX'e oturur değil mi? Sıkıntı çıkmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@yasliplanet o da çıkarmaz. Ekran kartınız sanırım 3x8 pin güç bağlantısı istiyor ki 1000W herhangi bir PSU bu bağlantılara sahiptir. 1000W da o kartı ya da daha fazla güç çeken kartları beslemek için yeterlidir.

Yalnız, ROG Thor yeni alacaksanız fiyatı biraz fazla bir ürün. Ondan daha uyguna da o seviyede ürünler bulunabilir.

@yasliplanet o da çıkarmaz. 7900XTX modellerinde genelde 2x8 pin güç bağlantı var. 1000W herhangi bir PSU bu bağlantılara sahiptir.

Yalnız, ROG Thor yeni alacaksanız fiyatı biraz fazla bir ürün. Ondan daha uyguna da o seviyede ürünler bulunabilir.
anladım hocam xfx 7900 xtx alacağım ama bi arkadaşım dediki sapphire nitro + al bence dedi neden bunu demiştir ne farkı var aynı çipset

@yasliplanet modeller hakkında pek bilgim yok ama hem kendinden hız aşırtmalı, hem de soğutma performansı daha iyi olabilir. Onun için ayrı konu açarsanız daha net bilgi verebilecekler çıkacaktır.

Bir de önceki mesajda, bahsettiğiniz kartın modeline dikkat etmemiştim. Mesajı, 3 adet 8 pin bağlantı olarak düzenledim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı