Corsair 480 GB MP510 Düşük Yazma ve Okuma Hızı

Archiement

Centipat
Henüz 1 ay kadar aldığım ürünü hiç test etme fırsatım olmamıştı aklıma gelmemişti doğrusu. Performansından çok memnunum çünkü şu anda bir sıkıntım yok. Fakat şöyle ki geçen gün durduk yere test edesim geldi ve Crystal Disk Mark ile test ettim ürünümü.

Şimdi ben ürünü ''N11'' üzerinden satın aldım ve satın alan diğer kişiler testlerin doğru olduğu yönünde yorumlar paylaşmış. Merak ediyorum benim ürünüm ile ilgili bir sorun mu olabilir? Yoksa çok fazla doldurduktan sonra test ediyorum diye midir? Yoksa anakart'ar içinde SSD'lere ayrılan belirli bir hız limiti var mıdır? RAM MHz değerleri gibi.

Anakartım: Asus Z-97P ve doğru slota taktığımı düşünüyorum aksi halde çalışmazdı sanıyorum ve SSD 'im M2 olduğu için zaten tek bir yuva mevcut anakart üzerinde. Tarafıma vaat edilen ve diğer kişilerin aldıkları hızlar 3480MB/s okuma ve 2000MB/s yazma şeklinde. Bu durum bende paylaştığım resimdeki gibi bilgilendirirseniz sevinirim.

indir.png

Bu resimlerde kasa içine ait fotoğraflardır takılabilecek farklı bir slot olduğunu düşünmüyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim?
@Recep Baltaş
412891

412892

Son düzenleme:

Geri
Yukarı