Elektronik Corsair 8 GB Vengeance 429TL!

RAM olayını bana öğretmeyin arkadaşlar. Başkasında sorun olmadı diye sen alınca olmayacağı anlamına gelmez. Sen alırsın sorun olur sonra forumlarda konu açarsın. Nasıl bir mantık ya bu? Ahmet arabayla takla atmış ölmemiş ben de atsam ölmem diyorsunuz mantık bu. Tavsiyem ikinci el faturalı vs. düzgün yüksek kalite RAM alın. Çoğu kişi İtopya gibi toplanmış kasaları alıp söküp satıyor.

Dostane uyarımdı bu. Beğenmedim falan atmakla şans payınız artmayacak.

RAM olayını bana öğretmeyin arkadaşlar. Başkasında sorun olmadı diye sen alınca olmayacağı anlamına gelmez. Sen alırsın sorun olur sonra forumlarda konu açarsın. Nasıl bir mantık ya bu? Ahmet arabayla takla atmış ölmemiş ben de atsam ölmem diyorsunuz mantık bu. Tavsiyem ikinci el faturalı vs. düzgün yüksek kalite RAM alın. Çoğu kişi İtopya gibi toplanmış kasaları alıp söküp satıyor.

Dostane uyarımdı bu. Beğenmedim falan atmakla şans payınız artmayacak.
Sana burada bir şey öğreten yok ki, Ahmet bey alışveriş yaparken elması çürük çıktı diye bütün elmalar mı çürük oluyor? İnsanlar marka/modelde sorun olmadığını, sadece Ahmet beyinkinde sorun olduğunu söylemişler, Ahmet beyin arabasının takla atması diğer arabaların tekerleklerinin üstünde gittiği gerçeğini değiştirmiyor, Ahmet bey takla attıysa tüm marka kusurludur demenin alemi yok.

Ayrıca sorun yaşayan herkes konu açıp yardım isteyebilir ve bilgisi olanlarda yardımcı olur.

Sana burada bir şey öğreten yok ki, Ahmet bey alışveriş yaparken elması çürük çıktı diye bütün elmalar mı çürük oluyor? İnsanlar marka/modelde sorun olmadığını, sadece Ahmet beyinkinde sorun olduğunu söylemişler, Ahmet beyin arabasının takla atması diğer arabaların tekerleklerinin üstünde gittiği gerçeğini değiştirmiyor, Ahmet bey takla attıysa tüm marka kusurludur demenin alemi yok.

Ayrıca sorun yaşayan herkes konu açıp yardım isteyebilir ve bilgisi olanlarda yardımcı olur.
Bu arada kanka chip sorunları düzeltilemiyor haberin olsun :) Olabildiğince bilginizin olduğu konularda yorum yaparsanız memnun olurum.

Arkadaşlar bu olanı bir RAM. 200 lira fazla verirsin kafan rahat kullanırsın ya da böylelerini alıp kumara girersin. Kumarda güven yoktur. Sana ne çıkacağı belli olmaz. Adam akıllı mesaj attım. Hatta "ama fiyatı iyiymiş" dedim. Adamlar kötü olan RAM'i iyi diye belledi. Çok garip ya. RAM chip bozukluklarını anakarta bağlayarak bana laf atan bile var şu listede.

Bu arada kanka chip sorunları düzeltilemiyor haberin olsun :) Olabildiğince bilginizin olduğu konularda yorum yaparsanız memnun olurum.

Arkadaşlar bu olanı bir RAM. 200 lira fazla verirsin kafan rahat kullanırsın ya da böylelerini alıp kumara girersin. Kumarda güven yoktur. Sana ne çıkacağı belli olmaz. Adam akıllı mesaj attım. Hatta "ama fiyatı iyiymiş" dedim. Adamlar kötü olan RAM'i iyi diye belledi. Çok garip ya. RAM chip bozukluklarını anakarta bağlayarak bana laf atan bile var şu listede.
Benim burada bahsettiğim bizim sorun yaşamadığımız, ben sorun yaşamadım diye herkes yaşamayacak değil, ama biri de yaşadı diye herkes sorun yaşayacakta değil, yani buradan belli oluyor ki model o kadarda kötü değilmiş, teknoloji şans işi sonuçta, ayrıca bizi arşa çıkaran bilgin Ideapad 330, i5 8250U sistemde açılırken mavi ekran hatası şu konuda da yardımcı olursa sevinirim.

İki farklı marka RAM takarsanız tabii sorun yaşama ihtimaliniz artar, daha doğal bir şey olabilir mi? Ayrıca bilimsel yaklaşımla bakarsanız belki de sorunlu olan diğer markalardır, RAM'leri tek başına kontrol etmeden nereden bilebilirsiniz?

Ben bu ramden o kadar çok satın aldım ki.. 3 farklı bilgisayarda kullandım ve hiçbirisinin xmp ayarında sorun sıkıntı yaşadım. Tam tak ve unut ramleri. O kadar sorunsuz. Şansa bağlı olarak sıkıntı çıkaran tabii ki olmuştur ama kullanıcının bir hatası ve eksikliği var mı onu da bilmek gerekiyor. Benim tavsiyem gönül rahatlığıyla alınabilir. Rgb olmamasına rağmen kasada çok şık duruyor.
Hepsiburada üzerinde daha ucuz sanırım.

Dosya Ekleri

• 4B73690E-3E9A-4A9E-9D6E-5796C4C1F386.jpeg
    4B73690E-3E9A-4A9E-9D6E-5796C4C1F386.jpeg
    216 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Geri
Yukarı