Corsair Carbide Spec-delta RGB kasa tamperli camı kırıldı

cimbomluhukukcu

Centipat
Arkadaşlar merhaba.
Başlıkta da belirttiğim üzere kasanın tamperli camı bugün kırıldı. Vidalarını açıp çıkarmaya çalışıyordum. Bütün vidalarını açtım. Tam çıkarıyordum tuzla buz oldu. Allahtan bütün parçaları dışarı düştü. Hiçbir şekilde zorlamadım neden böyle oldu anlamadım. Ne yapmamı önerirsiniz? Garantiden yenisini yollarlar mı? Ürünü İtopyadan DA-V3.5 sistem dahilinde almıştım. Garantiden yollamasalar bile buna uygun camı nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ölçülerini alıp camcıya yaptırın. Mesela benim kasanın penceresi cam değil plastik. Camcıdan yaptırmayı düşünüyorum.

Kesinlikle pleksi alma. Bunu kafadan söylemiyorum yanlış anlama. İmzamdaki kasa modlama konusuna bakarsan kendi kasama pleksi çerçeve yaptığımı görebilirsin.

Pleksi benimki tarz kasalarda güzel duruyor ancak senin kasana pleksi takmak resmen görünüşünü öldürmek demek. Karartılmış temperli cam ile pleksi bir olmaz.

Arkadaşlar merhaba.
Başlıkta da belirttiğim üzere kasanın tamperli camı bugün kırıldı. Vidalarını açıp çıkarmaya çalışıyordum. Bütün vidalarını açtım. Tam çıkarıyordum tuzla buz oldu. Allahtan bütün parçaları dışarı düştü. Hiçbir şekilde zorlamadım neden böyle oldu anlamadım. Ne yapmamı önerirsiniz? Garantiden yenisini yollarlar mı? Ürünü İtopyadan DA-V3.5 sistem dahilinde almıştım. Garantiden yollamasalar bile buna uygun camı nereden bulabilirim?
Konu dışında bir soru olacak ama itopyadan aldığınız sistemde bir sorun çıktı mı? Kargolama süreci veya gelen ürünler ile ilgili sorun oldu mu? Aynı sistem ile ilgili kararsız kaldım o siteden o yuzden soruyorum🤔

Konu dışında bir soru olacak ama itopyadan aldığınız sistemde bir sorun çıktı mı? Kargolama süreci veya gelen ürünler ile ilgili sorun oldu mu? Aynı sistem ile ilgili kararsız kaldım o siteden o yuzden soruyorum🤔
Valla alırken ben de aynı düşüncedeydim. Özellikle her yerde çok geç gönderdikleri yazıyordu. Ben montajı kendim yaptım, demonte şekilde istedim o yüzden. Cumartesi verdim siparişi Pazartesi kargoya verdiler. Çarşamba elimdeydi. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadım, parçalar eksiksizdi.
Kesinlikle pleksi alma. Bunu kafadan söylemiyorum yanlış anlama. İmzamdaki kasa modlama konusuna bakarsan kendi kasama pleksi çerçeve yaptığımı görebilirsin.

Pleksi benimki tarz kasalarda güzel duruyor ancak senin kasana pleksi takmak resmen görünüşünü öldürmek demek. Karartılmış temperli cam ile pleksi bir olmaz.
Önerinizin için teşekkürler ama cama verecek param yok şuan :) görüntüye çok önem vermiyorum açıkçası orası kapansın yeter bana.

Son düzenleme:
Aynı sorun benimde başıma geldi bu kasanın camı inanılmaz dayanaksız, ilk darbede tuz buz oldu, gözlerime inanamadım. Pleksi, tamper veya başka bir çözüm bulabildiniz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı