Corsair Delta RGB ışıkları değiştirme

Ozan hayran

Hectopat
Yeni PC aldım ve kasası Corsair Delta RGB. Ama renkleri nasıl değiştireceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
15947445348577549967676709969820.jpg

Böyle olması lazım eğer yoksa anakartınıza bağlanmışta olabilir.

Anakartınızın üzerine bağlanmış olabilir. Anakartınızına bağlanmışsa MSI Mystic Light gibi her markanın kendi uygulaması var, sizin kasanın RGB'leri çoğu markayla uyumlu çalışıyor. Sisteminizde başka rgb var ise onun markasıyla uyumlu bir uygulama indirip kontrol edebilirsiniz.

Sorununuzu halledemediniz galiba. Öncelikle kasayı nereden aldınız? Ayrıca anakart modelini söylerseniz süper olur ve buna ek olarak anakartın yakından resmini çekerseniz anakarta bağlanıp bağlanılmadığını anlarız.

Eki Görüntüle 614932

Galiba ben de körüm kasayı 7 aydır kullanıyorum daha geçen gün fanların yerlerini değiştirdim ama böyle bir şey göremedim🧐
Baktım ama kontolcüyü göremedim .
PC’nin kablolamasını başkasının yaptığını tahmin ediyorum, benimkini Vatan yapmıştı yapmaz olaydı çok kötü kablolama yapmışlar, öndeki fandan çıkan dörtlü kabloyu takip edin bir yerde hepsi birleşiyor ve tek kablo oluyor onu da takip edin en son ucu bantlı ince bir şeye bağlanıyor ters dönmüştür büyük ihtimal (bende tersti) önünü çevirin üzerinde 3 tuş var gerisi sizin artık😁
03E212B1-EAA4-4644-A8B9-437999C2D212.jpeg

Eki Görüntüle 614932

Size de çok teşekkür ediyorum sayenizde artık kontrol edebiliyorum😁 birde fanları fotoğraftaki gibi yaparsanız hem daha güzel gözükür hem daha az toz çeker hem de hava akışı daha iyi olur😁
BC989C5E-BEAA-467F-8F97-A2E045C69CEE.jpeg

Ben böyle kullanıyorum artık.
@Ozan hayran bulabildiniz mi kontrolcüyü?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı