Corsair distribütör'ü Boğaziçi Bilgisayar'ın hizmet yetersizliği

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
Bilenler belki bilir Corsair spect Delta RGB kasa var ülkece kullanılan.
Bu kasanın temizlik yaparken çizildiğini bende temizlik yaptığım anda anladım. Ufak tefek kaba lekeler çıkmayınca haliyle peçete yaprağını parmağıma sarıp lekeyi çıkarmaya çalıştım sonuç ise leke çıktı ama kasanın camı bildiğin çizikten geçilmiyor şoka girdim.

Corsair'e Boğaziçi bakıyor ve onlarda beni kendi bayileri olan turuncu Bilgisayar'a yönlendirdi.
Adamlar sadece ön plasik cam için benden 18 dolar + KDV fiyat istedi.
Adammı çarpıyorsunuz die direk yanıtladım.
Corsair'in iyi bir marka olduğunu biliyoruz ancak ülkemiz de hizmet kalitesi bu kadar işte.

Kasa tornavida değse metal bir parça değse veya direk çıplak tırnakla temas edilse ki(yine de tırnakla çizilecek kadar dandik olmamalı) buna rağmen malın arkasında durmuyorlar basit bir plasik cam için 18 dolar + KDV istiyorlar.

Şikayetvar.com veya THH iyi çözülür mü sizce bu iş?
Çözülmeyeceğinden kesin eminseniz uğraşmayacağım ancak kesinlikle Corsair ilk tercih sebebim olmayacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler benim HS 50 kulaklığımın kulaklığı tutan yerleri kırılmıştı malzeme kalitesinden dolayı hiç burayla uğraşmadım Corsair sitesinden RMA kaydı oluşturdum ürünün garantisi devam ediyordu mevcut kulaklığı bize gönderin biz kontrol ettikten sonra yenisi gönderelim dediler bana üst versiyonu olan HS 50 PRO kulaklığını gönderdiler 1 hafta falan sürmüştü süreç, gerçekten Corsair kendi servisi ilgili ve çözüm odaklı ek olarak HS 50 PRO için yedek kulak pedi talep ettim onu da ücretsiz şekilde tarafıma sağladılar, kendi sitelerinden RMA oluşturun ve en anlayışlı güzel bir şekilde mağduriyetinizi sorununuzu anlatın yardımcı olurlar.

İyi günler benim HS 50 kulaklığımın kulaklığı tutan yerleri kırılmıştı malzeme kalitesinden dolayı hiç burayla uğraşmadım Corsair sitesinden RMA kaydı oluşturdum ürünün garantisi devam ediyordu mevcut kulaklığı bize gönderin biz kontrol ettikten sonra yenisi gönderelim dediler bana üst versiyonu olan HS 50 PRO kulaklığını gönderdiler 1 hafta falan sürmüştü süreç, gerçekten Corsair kendi servisi ilgili ve çözüm odaklı ek olarak HS 50 PRO için yedek kulak pedi talep ettim onu da ücretsiz şekilde tarafıma sağladılar, kendi sitelerinden RMA oluşturun ve en anlayışlı güzel bir şekilde mağduriyetinizi sorununuzu anlatın yardımcı olurlar.
Aynen öyle yapacağım corsair kendini kanıtlamış bir marka.
Distribütörü boğaziçi hiç bir işe yaramıyor ve corsair mail attığım da boğaziçinin tutumunuda anlatacağım ki belki arena bilgisayar gibi kaliteli bir şirkete verirler.
@İbrahim Çağatay @Turanv1
Corsair yurt dışına mesaj attım baya ilgi gösterdiler ve ürünü göndereceklerini 5-10 gün için de ulaşacağını söylediler.

Son düzenleme:
Aynen öyle yapacağım corsair kendini kanıtlamış bir marka.
Distribütörü boğaziçi hiç bir işe yaramıyor ve corsair mail attığım da boğaziçinin tutumunuda anlatacağım ki belki arena bilgisayar gibi kaliteli bir şirkete verirler.
@İbrahim Çağatay @Turanv1
Corsair yurt dışına mesaj attım baya ilgi gösterdiler ve ürünü göndereceklerini 5-10 gün için de ulaşacağını söylediler.
Adınıza sevindim, umarım sizin adınıza olumlu sonuçlanır, Corsair bu konuda kendini kanıtlamış bir marka.

Geri
Yukarı