Corsair H115i Pro soğutucu fan yönü

Jordan Belfort

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
H115i Pro sahibiyim. Yeni montaj vs. bitti fakat sormak istediğim bir konu var. Fanların yönlerini çözemedim.

Sadece Corsair logosu olan taraftan, yarı gri yarı logo olan tarafa mı havayı çekiyor yoksa yarı gri yarı logolu alandan sadece Corsair logosu olan tarafa mı doğru çekiyor? Fanların kenarına baktım okları ne yazık ki göremedim, birçok kez kontrol de ettim.

Eski bir Corsair fanı için görsel buldum. Bu görsel ile hala aynı mı H115i Pro'daki fanların yönü. Bu şekilde gösterebilecek varsa çok memnun olurum.

375012

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel doğru. Logolu olan kısma baktığınızda, fan size doğru üfler.

Görsel doğru. Logolu olan kısma baktığınızda, fan size doğru üfler.
Logoludan kastınız yarısı siyah yarısı beyaz/gri vs olan alan mı? çünkü iki tarafta da logo var. Görsel doğru ise sıkıntı yoktur o zaman.

Tek logonun olduğu yerden alıp, yarı logolu yarı beyaz gri çizgili alandan üflüyorsa sıkıntı yok. Pump gibi düzen yapmaya çalışıyordum oyüzden şüpheye düşmüştüm.

H115i Pro sahibiyim. Yeni montaj vs. bitti fakat sormak istediğim bir konu var. Fanların yönlerini çözemedim.

Sadece Corsair logosu olan taraftan, yarı gri yarı logo olan tarafa mı havayı çekiyor yoksa yarı gri yarı logolu alandan sadece Corsair logosu olan tarafa mı doğru çekiyor? Fanların kenarına baktım okları ne yazık ki göremedim, birçok kez kontrol de ettim.

Eski bir Corsair fanı için görsel buldum. Bu görsel ile hala aynı mı H115i Pro'daki fanların yönü. Bu şekilde gösterebilecek varsa çok memnun olurum.

Eki Görüntüle 375012
Foto gayet net anlatıyor, bütün fanlar bu şekilde çalışır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı