Corsair HS 35 indirimde alınır mı?

Ben hepsiburada sitesinden aldım hatta eve geldi bile çoktan. 😀
Ben hepsiburada sitesinden aldım hatta eve geldi bile çoktan. 😀
Hayırlı olsun. Keşke 10 gün önceye dönebilsek de ben de 319tl'ye yeşilini almak ve y splitter kabloyu da kendim almak(+20TL) yerine bekleyip hem daha ucuza hem de istediğim renk olan Siyahını alsaymışım. Valla üzüldüm şu an ya. Yeşil her baktığımda moralimi düşürüyor. Çünkü klavye ve monitörde sadece siyah ve kırmızı renkler var, yeşil işi bozuyor. :D

Akakçe'de minimum 290 gösteriyordu acık üzmedi değil. Alınır.
Ben Mayıs'ta 349 TL'ye Hepsiburada'dan almıştım. 39 USD'lik fiyatı var. Yıl içinde en düşük fiyatı 199 TL olmuş sonra yükseltmişler ama. Ben tavsiye ederim düzgün kullanırsanız bir şey olmaz. Tozlu yerlere koyunca toz çekiyor hemen kullanırken dikkat edilmeli.

@iceffy
Satıcısı da sizin SS attığınız satıcıyla aynı. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hayır. Oradan almayın.

Buradan alın 262 TL.

Siz de buradan alabilirsiniz @Parti Şapkası. :)
Artık alamazsınız geçmiş olsun, ben aldım ve alır almaz 292 TL'ye çıktı 😇

Artık alamazsınız geçmiş olsun, ben aldım ve alır almaz 292 TL'ye çıktı 😇
Hayır tekrar linki inceledim, hala 262.80 TL diyor. Siz indirimden faydalandıysanız indirimli stoğu da bitirmemek adına size özel zam yapmışlardır.

Hayır tekrar linki inceledim, hala 262.80 TL diyor. Siz indirimden faydalandıysanız indirimli stoğu da bitirmemek adına size özel zam yapmışlardır.
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de diyorum neden site ilk açıldığında iki saniyelik 262 TL yazısının artından hemen zam geliyor diye.

Efsane fiyat diye kanıp kara cuma kapsamında 298 TL'ye aldığım HS35, şu anda 260 TL görünüyor. Yükselir diye erken davranıp aldık ve Hepsiburada sitesi yüzümüzü kara çıkardı. Almayıp bekletirsem 500 TL'ye çıkacak diye aldım ve şu an enayi gibi hissediyorum. Tabi alan aldı diye herhalde şimdi ekstra indirim yaparak piyasayı düşük gösterip göz boyamak istiyorlar. 3-4 gün beklemediğim için 40 TL çöpe gitti.
Edit.
Bunu yazdıktan bir süre sonra 394 TL'ye çıkmış. Fiyat ile oyuncak gibi oynuyorlar resmen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı