Corsair HS 35 kulaklığım kırıldı

Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Oldukça dikkatli kullandığım halde Corsair HS 35 kulaklığım kırıldı! Ne yapmam lazım?

Seri numarasını nereden bulabilirim? Ben de böyle bir durum yaşadım.

Kulaklıklarda kutunun altında oluyor genelde. Farelerde ise hem kutuda hem de fare kablosundaki etikette.

Zaten hiçbir şey vermeden mesaj atsanız bile, size neyin istendiğini ve istenenlerin nasıl verileceği hakkında açıklayıcı bir yönerge atıyorlar.

Benim onları da gönderin dememin sebebi, işlerin hızlıca sonuçlanmasını sağlamak. :)
Mesela bunun dengi olan ve forumda önerilen diger markaları kullananlar, bu durumu yaşasa ayni hizmeti göremez zannımca.

Logitech ve SteelSeries ile de RMA deneyimim oldu. Yardımcı oluyorlar. Sabırlı olmak ve derdini iyi bir şekilde anlatmak önemli burada.

Razer da yardımcı oluyor, sadece son zamanlarda ürünü gönderirken gümrük vergisinin ödememeye başlamışlar. Dert mi, bence değil.

Merhaba herkese tekrardan. Bu kulaklık aynı model kulaklık değil mi? Bu kırıldıysa yenisi de kırılır. Ben paramın iadesini istiyorum.
Bu kulaklığın kırılmaması için yapılması gereken tek şey kenara kaldırıp bir daha da kullanmamak her halde.
İngilizcem kötü maalesef. Türkçe dilinde iletişime geçsem olur mu?

Merhaba herkese tekrardan. Bu kulaklık aynı model kulaklık değil mi? Bu kırıldıysa yenisi de kırılır. Ben paramın iadesini istiyorum.
Bu kulaklığın kırılmaması için yapılması gereken tek şey kenara kaldırıp bir daha da kullanmamak her halde.

Para iadesi için, Türkiye'den aldığın yere başvurman daha faydalı olur. Corsair'e de bu durumu anlatabilirsin, geçmişte bozulan ve kronik sorunu olan sıvı soğutucular için, yeni modelleri gönderiyorlardı. Burada da fazlaca faydalanan oldu ondan.

İlk iş Corsair'e yazmak bence. Onlara da aynen iletebilirsin bunu. Ancak İngilizce yapmalısın.

Türkçe olarak yazsanız sorun olmaz ama Google Translate bile iş görür. İade isteyin ve bir daha HS35 çöpüne bulaşmayın. Bazı kişiler her konuda bu kulaklığa çöp olmasına rağmen çöp dememize katlanamamakta.

Artı -3 Eksi
Para iadesi için, Türkiye'den aldığın yere başvurman daha faydalı olur. Corsair'e de bu durumu anlatabilirsin, geçmişte bozulan ve kronik sorunu olan sıvı soğutucular için, yeni modelleri gönderiyorlardı. Burada da fazlaca faydalanan oldu ondan.

İlk iş Corsair'e yazmak bence. Onlara da aynen iletebilirsin bunu. Ancak İngilizce yapmalısın.
Hangi siteden yazabilirim ? Link atarsanız çok daha iyi olur.

Geri
Yukarı