Corsair HS50 Pro Gaming kulaklık| ilk deneyimlerim, artıları ve eksileri!

4th Reich

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selamlar! Bugün yeni aldığım oyuncu kulaklığı Corsair HS50 Pro'yla yaşadığım deneyimleri, bana göre artı ve eksi yönlerini paylaşacağım. Ama öncelikle bu ürünü sipariş ettikten sonra 24 saat geçmeden elime ulaştıran MediaMarkt'a teşekkürlerimi iletiyorum.
İyi yönleri:
+ Malzeme kalitesi güzel. (benim puanım 8/10)
+ Mikrofon çıkarılabiliyor.
+ Kutu içeriğinden mikrofon için bir adet pop filter çıkması.
+ Mikrofonu sesleri oldukça temiz bir şekilde karşıya iletiyor, düz HS50'ye göre fazlasıyla iyi.
++Basları çok iyi vurabiliyor.
+ Siyah üzerine mavi detaylar oldukça güzel olmuş.
++ Stereo bir kulaklıktan beklediğimin üzerinde oyunlar için ses performansı.
+ Sol kulaktaki kulaklığın sesini azaltıp arttıran tekerleğin kullanışlı olması. (bazı kulaklıklarda 2 saat döndürüyorsunuz ve ses azıcık oynuyor, burada öyle bir durum yok :D)
+ kutu içeriği dolu dolu.
+ Benim için gayet yeterli ses yalıtımı. Dışarıdaki sesleri ne tamamen kesiyor, ne de az kesiyor.

Kötü yönleri:
- Kafa bandı biraz daha derin olabilirdi.
- Dışarıya daha az ses vermesini isterdim.
- Bana göre biraz büyük bir görüntüsü var.
-Kafayı biraz ağrıtıyor.
-- Sadece jak girişli ve 7.1 yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
HS50 kullanıyorum, 2.5 yılı devirdi ve kulak pedleri yerinden çıktı. Ayrıca ses tuşunu son seviyeye getirdiğimde sağ kulaktan ses baya azalıyor, ses tekerleğini bir tık düşürdüğümde düzeliyor, bir kaç kalitesiz kulaklıkta da yaşamıştım sanırım kronik bir sorun ses tekerleği için. Dışarıya ses verme sorunu benimkinde yok, oyun oynarken özellikle FPS oyunlarında çok güzel ses kasıyorum. Bahsettiğim sorunlar umarım düzeltilmiştir bu modelde. Konu sahibinin de eline sağlık güzel bir inceleme olmuş. Ek olarak kutu içeriği ve ekstra bir kaç görsel de olsa tadından yenmezmiş, güle güle kullanın.

Sanallaştırılmış 7.1 ile gerçek 7.1 deneyimi arasında çok ciddi bir performans farkı var. Gerçek 7.1 ses kalitesini deneyimleyebilmek için daha fazla parayı gözden çıkarmak gerekiyor çünkü maliyeti yüksek bir iş, kısacası bu bütçe aralığında sanallaştırılmış bir 7.1 ses elde etmektense daha kaliteli stereo bir ses elde etmek çok mantıklı ve akıl kârı.

Yeni konular

Geri
Yukarı